Hu, hu, ha... zima kolorami malowana

Konkurs dodał(a) Mariola Janowska

Cele konkursu:

- promowanie talentów plastycznych dzieci  - prezentowanie twórczości plastycznej dzieci w wieku przedszkolnym;
- rozwijanie zdolności posługiwania się pędzlem;
- zachęcanie do eksperymentowania z farbą;
- rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej inspirowanej pięknem otaczającego nas świata;
- czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań  twórczych.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Miejskie Przedszkole nr 9 im. Wesołej Rodzinki

2. Konkurs rozpoczyna się 17.12.2019 r. i trwać będzie do 31.01.2020 r. Prace nadesłane po upływie terminu, nie będą brały udziału w konkursie.

3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6 lat.

4. Każda placówka może przesłać maksymalnie 2 prace konkursowe.

5. Technika- farba plakatowa, akwarelowa, format A4.

6. Nadesłane prace powinny zawierać metryczkę: imię, nazwisko oraz wiek dziecka, nazwę i adres placówki, imię i nazwisko wychowawcy grupy.

7. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

8. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, laureatów konkursu oraz ich nauczycieli.

9. Prace konkursowe prosimy dostarczyć osobiście lub wysłać do dnia 31.01.2020 r. na adres:

Miejskie Przedszkole nr 9 im. Wesołej Rodzinki

ul. Modrzejewskiej 10

41 - 703 Ruda Śląska

z dopiskiem konkurs plastyczny „Hu, hu, ha… zima kolorami malowana”

10. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 04.02.2020 r.

11. Organizatorzy konkursu przewidują dla zwycięzców nagrody i dyplomy, które zostaną wysłane pocztą.

12. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola https://wesolarodzinka9.pl/

13. Koordynator konkursu:  mgr Mariola Janowska.

Termin: 202-01-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski