Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka

Konkurs dodał(a) Sylwia Świerczek

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Bohaterowie utworów Jana Brzechwy w oczach dziecka”

pod honorowym patronatem Krystyny Brzechwy

zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie

Dnia   08 kwietnia 2010r. w Przedszkolu Miejskim nr 4 im. J. Brzechwy w Będzinie odbyły się obrady Komisji oceniającej nadesłane prace konkursowe.

Na konkurs wpłynęło 95  prac z całej Polski. Do oceny dopuszczono 71 prac zgodnych                            z regulaminem konkursu.

Skład Komisji oceniającej:

1.      Urszula Lewandowska – Zalewska – Prezes Związku Artystów Plastyków oddział Śląski

2.      Jolanta Markowska – Kierownik pracowni plastycznej Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie

3.      Elżbieta Lisowska – Inspektor Wydziału Edukacji w Będzinie.

Komisja  przyznała następujące Nagrody i Wyróżnienia:

I MIEJSCA

1.      Wiktoria K „Sowa” Przedszkole Miejskie  nr 1 w Będzinie.

2.      Alicja G „Żyrafa”  Publiczne Przedszkole  nr 5 w Kędzieżynie  Koźlu

3.      Aleksandra S   „Kaczka  Dziwaczka” Przedszkole Publiczne nr 4 w Tarnowie

II MIEJSCA

1.      Tymoteusz L  „Dwa koguty ” Przedszkole Miejskie nr 4 im. J. Brzechwy w Będzinie

2.      Kacper R  „Stonoga” Przedszkole Miejskie nr 2  w im. J. Brzechwy w Toruniu.

3.      Mateusz B  „Jajko” Zespól Szkolno – Przedszkolny w Rzuchowej.

4.      Kamila A  „Kaczka  Dziwaczka” Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 3 im. J. Brzechwy

w Mławie.

III MIEJSCA

1         Jakub K  „Zwierzęta” Przedszkole Miejskiego nr 14 w Będzinie

2     Nicolaus Ch.  „Papuga” Przedszkole Miejskie nr 2  w Będzinie.

3        Gabriela O  „Wiosenne porządki” Przedszkole Gminne  nr 5 im. J. Brzechwy w Kłobucku

1.      Wiktor L  „Smok jarosz”  Przedszkole Publiczne - Pęgów

2.      Szymon N „Stonoga” Samorządowe Przedszkole - Niedźwiedź

3.      Julia K „Pan pomidor” Miejskie  Przedszkole nr 8  - Zgierz

4.      Oliwia K „Lew” Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego - Będzin

5.      Julia P „ZOO” Przedszkole Miejskie nr 11 - Będzin

6.      Klaudia W „Żaba na łące” Przedszkole Miejskie nr 6 - Będzin

7.      Kinga W  ZOO ” Przedszkole Miejskie  nr 9 im .W. Chotomskiej - Będzin

8.      Wiktoria W „Smok ”  Przedszkole nr 1  - Chorzów

9.      Agata M  „Kaczka Dziwaczka” Gminne  Przedszkole Samorządowe - Jabłonka

10.  Julia P „Ryby, żaby i raki” Przedszkole Miejskie nr 5 - Będzin

11.  Michał P „Słoń z wysp Bergamuta” Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 1 - Będzin

12.  Aleksandra Ł „Pies czarodziej” Miejskie Przedszkole nr 8  z oddziałem integracyjnym - Bytom

13.   Wiktoria O „Na straganie”  Publiczne Przedszkole nr 21 - Jastrzębie

14.   Julia I „ZOO”  Publiczne Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy  - Radomsko

15.   Jagoda T  „Stonoga ” Przedszkole  nr 174 im. Królewny Śnieżki  - Poznań

16.   Weronika Ł „ Sowa” -  grupa „0”  przy MZS nr 2 im. H.  Wagnera - Będzin

17.   Zuzanna G „ Wojna Grzybów z Muchami” – Samorządowe Przedszkole nr 99 - Kraków

18.   Katarzyna K „Bajki samograjki”  Przedszkole Samorządowe nr 4 – Białystok

19.  Oliwia R „ Ryby, żaby i raki” Miejskie Przedszkole nr 1 im. M. Konopnickiej– Aleksandrów Łódzki

20.   Martyna Ś „Kaczka Dziwaczka” Przedszkole Publiczne nr 16 – Ostrowiec Świętokrzyski

21.   Weronika B „Kaczka Dziwaczka” Gminne Przedszkole Publiczne im. J. Brzechwy – Góra

22.  Natalia S „Indyk” Przedszkole nr 9 – Dąbrowa Górnicza

23.  Karolina Cz „ Stonoga” Przedszkole Miejskie  nr 8 - Będzin

Uroczyste  wręczenie nagród  i dyplomów odbyło się  w dniu 20.04.2010 r. o godz. 10 00 w siedzibie Przedszkola Miejskiego nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie ul. Rutkowskiego 3a.          Wszystkim uczestnikom - dzieciom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Nadesłane prace zostały wyeksponowane na wystawie podczas uroczystego podsumowania konkursu.

Termin: 2010-03-22
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski