"ŚWIAT W OCZACH NAJMŁODSZYCH - KOSMOS PEŁEN TAJEMNIC"

Konkurs dodał(a) Anna Szczęsna

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej z cyklu  „Świat w oczach najmłodszych”.

Nie ma już dla nas rzeczy niemożliwych. Latamy w Kosmos, obserwujemy nowe galaktyki, planety, przeprowadzamy badania i tęsknimy... Kosmos inspiruje. Twórcy filmowi, pisarze, muzycy, plastycy przedstawiają nam swoje artystyczne wizje kosmicznych światów. Temat ten pozwala na snucie artystycznej wizji kosmicznego świata i jego mieszkańców – planet, mgławic, układów planetarnych, galaktyk, dziwnych istot, roślin, owadów, kosmicznych miast i pojazdów. I my puśćmy wodze fantazji...

CELE KONKURSU:

• przygotowanie pracy plastycznej zainspirowanej kosmosem,
  • rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci,
  • wymiana doświadczeń, a także upowszechnianie i prezentacja działań artystycznych dzieci.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• wiek uczestników: od 3 do 9 lat (do klasy III szkoły podstawowej włącznie),
  • format prac: A 3,
  • lista zbiorcza autorów prac z danej placówki lub klasy wraz z nazwiskiem opiekuna,
  • w konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane techniką rysunkową lub malarską,
  • każdy uczestnik może nadesłać jedną samodzielnie wykonaną pracę plastyczną,
  • wszystkie prace powinny być opatrzone na odwrocie metryczką wykonaną według wzoru:
    imię i nazwisko autora pracy,
    wiek, klasa,
    nazwa i adres placówki, telefon,  e-mail,
      imię i nazwisko opiekuna.

Bardzo prosimy o czytelne wpisy w metryczce pracy, najlepiej pismem drukowanym.

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy dostarczyć w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do Szkoły Podstawowej w Nałęczowie najpóźniej do dnia 20 stycznia 2020 r. ADRES:

Szkoła Podstawowa w Nałęczowie

ul. Spółdzielcza 17

24-150 Nałęczów

z dopiskiem na opakowaniu: „KOSMOS PEŁEN TAJEMNIC”

Wyniki konkursu zamieszczone zostaną na stronie www.sp.naleczow.pl

Podsumowanie konkursu odbędzie się w kwietniu 2020r. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie o miejscu i terminie podsumowania konkursu.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe, wyróżnienia, dyplomy i katalogi.

Dodatkowe informacje: tel. 693500088, tel. 81 501 41 30,  e-mail: spnaleczow@naleczow.pl

UWAGA:

Przystąpienie do konkursu wiąże się z wypełnieniem Załącznika nr 1 do Regulaminu w celu potwierdzenia akceptacji powyższego Regulaminu oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, wykorzystanie wizerunku uczestnika konkursu, a także na nieodpłatną publikację i reprodukowanie zgłoszonych prac w związku z organizacją i promocją konkursu. Wszystkie prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE.

Organizatorzy:                                                                                                         DYREKTOR SZKOŁY

Urszula Kuropatwa                                                                                                      ANNA SZCZĘSNA

Joanna Mazurek

Zofia Grzywacz-Piotrowska