"P jak przedszkolak, patriota i Polak"

Konkurs dodał(a) Ewa Stefanik

Miejskie Przedszkole nr 39 w Katowicach zaprasza do udziału

w ogólnopolskim konkursie plastycznym

„P jak przedszkolak, patriota i Polak”

Koordynatorzy konkursu:

Ewa Stefanik – stefanikewa@gmail.com

Marta Sidor - martasidor00@gmail.com

Cele konkursu:

• uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycje Polski,

• rozwijanie postawy emocjonalnego przywiązania do rodziny, lokalnej społeczności i kraju

• kształtowanie postaw patriotycznych i pozytywnych zachowań społecznych,

• popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Regulamin konkursu:

1.    Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 5 - 6 lat.

2.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej z wykorzystaniem różnych materiałów.

3.    Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3 - (praca płaska) z uwzględnieniem ciekawych i oryginalnych materiałów oraz technik.

4.    Kryteria oceny: samodzielność, pomysłowość i oryginalność w doborze materiałów lub techniki wykonania pracy.

5.    Każda praca powinna na odwrocie zawierać metryczkę (imię i nazwisko dziecka, pełny adres przedszkola oraz nr telefonu, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem praca została wykonana).

6.   Każda placówka może nadesłać maksymalnie 3 prace.

7.   Prace należy składać lub przesyłać na adres:

im. Tajemniczego Ogrodu

ul. Gliwicka 212

(Z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY: „P jak przedszkolak, patriota i Polak”)

8.    Termin składania prac upływa z dniem 12.11.2019 r. (decyduje data stempla pocztowego).

9.    Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.

Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów.

Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze prace w kategorii wiekowej 5-6 lat.

10.    Ogłoszenie wyników nastąpi 15.11.2019 r. na stronie internetowej przedszkola: mp39.manifo.com/.

11.    Nadesłane prace stają się własnością Organizatora i nie będą odsyłane autorom. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także wyrażeniem przez nich zgody na nieodpłatne wyeksponowanie pracy i przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w celach związanych z organizacją konkursu.

Prawa Organizatora

Wszystkie prace biorące udział w konkursie powinny zawierać zgodę na publikację danych oraz wizerunek dziecka i opiekuna. Prace pozostaną własnością Organizatora.

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I DOŁĄCZENIE JEJ DO WYSYŁANEJ PRACY.

Załącznik: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

I WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (zwane dalej RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka: imię, nazwisko, wiek

........................................................................................................................................……………...... (imię i nazwisko dziecka)

w związku z udziałem w ogólnopolskim konkursie plastycznym „P jak przedszkolak, patriota i Polak” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 39 im. Tajemniczego ogrodu w Katowicach zgadzam się na umieszczenie danych osobowych laureatów konkursu na stronie placówki.

……………………., dn. …………..

……………………………………………..……………………….

(czytelny podpis rodzica lub prawnego opiekuna)

Termin: 2019-11-12