Recepta dla Ziemi - konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) Beata Racka

Wyniki regionalnego konkursu plastycznego "Recepta dla Ziemi" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola Miasta Warszawy, Fundacji "Nasza Ziemia" oraz przy wsparciu Biura Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Warszawy.

Na konkurs wpłynęło 30 plakatów z 12 warszawskich placówek oświatowych. W konkursie wzięły udział Przedszkola oraz oddziały przedszkolne w Szkołach Podstawowych.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody główne i wyróżnienia następującym laureatom:

Praca zbiorowa - plakat "Chronię wszystko co kocham"

autorzy: Agata Boczkowska, Wiktoria Grabowska, Sebastian Wieczorek, Zuzia Smolarek, Sonia Kunikowska, Julia Kołodziejewska, Filip Dobrzyński, Kacper Skrabek

Przedszkole Nr 288 z Oddziałami Integracyjnymi Warszawa ul. Elbląska 63a

nauczyciele: Agnieszka Szyszkowska, Nina Bałko, Anna Płata

Kacper Niemyjski

Przedszkole Nr 154 "Pod Wesołą Truskaweczką" Warszawa ul. Hieronima 5

nauczyciele: Jolanta Rozicka, Katarzyna Kochańska - Patej

Dominika Kruszewska

Przedszkole Nr 264 "Pluszowy MIś" Warszawa ul. Korkowa 147/149

nauczyciel: Joanna Olszewska

Wyróznienia

Ola Krasnodębska - Przedszkole Nr 215, Warszawa ul. Szwankowskiego 3

nauczyciele: Justyna Metryka, Elżbieta Ptak

Karolina Rutkowska - klasa "O" Szkoła Podstawowa Nr 174 Warszawa- Wesoła

nauczyciel: Ewa Knop

Zosia Filipczyńska, Zuzia Włoskowicz - Przedszkole Nr 237 im Warszawskiej Syrenki ul. Tyszkiewicza

nauczyciel: Grażyna Ziółek

GRATULUJEMY!

22 kwietnia o godzinie 10.00 w siedzibie organizatora- Przedszkole Nr 124 ul. Dzielna 15b, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród połączone z wystawą pokonkursową.

W programie uroczystości : teatrzyk w wykonaniu grupy IV "Tygryski" pt. "Kłopoty leśnego krasnala" oraz wspólne zabawy. Serdecznie zapraszamy zwycięską grupę przedszkolaków z Przedszkola Nr 288 oraz przedstawicieli nagrodzonych i wyróznionych placówek.

Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Dyplomy uczestnictwa i podziękowania dla nauczycieli wyślemy pocztą.

Termin: 2009-12-22
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole 124 "Wesoła Górka"