OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ,,MOJA RODZINA''

Konkurs dodał(a) Bernadeta Sadlok

CELE:

• uczenie szacunku do wszystkich członków rodziny przedszkolaka,
  • rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych dzieci,
  • zapoznanie z róznorodnymi technikami plastycznymi.

WARUNKI KONKURSU:

1) Konkurs adresowany jest dla dzieci od 3 roku zycia do 7 roku życia uczęszczających do przedszkoli i oddziałów zerówkowych w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie całej Polski.

2) Zadaniem uczestnika jest przygotowanie pracy plastycznej, na której dziecko przedstawi swoją rodzinę.

3) Technika prac - dowolna, płaska; format - A-4. Z jednej placówki można nadesłać TYLKO 3 prace.

4) Każda praca powinna zawierać metrycznkę z tyłu pracy: imię i nazwisko dziecka, wiek, dokładny adres przedszkola lub szkoły podstawowej, telefon kontaktowy, adres e-mail, a także imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana ta praca.

5) Zgłoszone do konkursu prace winne mieć na odwrocie przyklejoną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych  na przetwarzanie danych osobowych dziecka następującej treści:

ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE PLASTYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ,,GALAKTYKA DZIECKA'' W KRAKOWIE

a) WYRAŻAM ZGODĘ NA UDZIAŁ MOJEGO DZIECKA ................................................. (IMIĘI NAZWISKO DZIECKA) W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,MOJA RODZINA'' ORGANIZOWANYM W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 PRZEZ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ,,GALAKTYKA DZIECKA'' W KRAKOWIE.

b) WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ ORGANIZATORA  KONKURSU DANYCH OSOBWYCH MOJEGO DZIECKA ........................................... (IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, WIEK) W CELACH WYNIKAJACYCH Z ORGANIZACJI KONKURSU ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (TJ. DZ. U. z 2018 r., POZ. 1000).

c)  WYRAŻAM ZGODĘ NA WIELOKROTNE, NIEODPŁATNE PUBLIKOWANIE NADESŁANEJ  PRZEZ MOJE DZIECKO PRACY KONKURSOWEJ W MATERIAŁACH PROMOCYJNYCH ZWIĄZANYCH Z KONKURSEM, PREZENTACJACH POKONKURSOWYCH W RÓŻNYCH FORMACH UTRWALEŃ.

.....................................................................................................................................................................................

(DATA I PODPIS RODZICÓW/OPIEKUNOW PRAWNYCH)

Prace bez wypisanej zgody rodziców/opiekunów prawnych nie będą brane pod uwagę.

7) Kryterium oceny:

- samodzielność dziecka,

- walory estetyczne,

- ciekawe ujęcie tematu

8) Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora.

9) Spośród nadesłanych prac JURY wybierze prace, które zostaną nagrodzone (kategroia 3-latki - 1., 2., 3. miejsce; kategoria 4-latki - 1., 2., 3. miejsce; 5-latki - 1., 2., 3. miejsce; kategoria 6-latki - 1., 2., 3. miejsce; kategoria 7-latki - 1., 2., 3. miejsce) .

10) Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.

11) Koordynator konkursu: Bernadeta Sadlok. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: 695-609-112.

12) Terimn nadsyłania prac upływa 31.05.2019 r.  na adres organizatora (decyduje data stempla pocztowego):

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "GALAKTYKA DZIECI''

UL. RADZIKOWSKIEGO 100J/2

31-315  KRAKÓW

Z DOPISKIEM "KONKURS"

13) Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.blizejprzedszkola.pl do dnia 15. czerwca 2019 r.

Termin: 2019-05-31
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski