III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Laurka dla Mamy i Taty"

Konkurs dodał(a) Karolina Starek

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Laurka dla Mamy i Taty”

organizowany przez Przedszkole Niepubliczne Koralik  w Lublinie

Cele konkursu:

• wykonanie laurki dla Mamy i Taty z okazji ich święta
  • rozwijanie inwencji twórczej dzieci;
  • rozwijanie zainteresowań plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych 3-4-latki oraz 5-6-latki.

2. Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna - praca płaska (wykluczając materiały sypkie, np. kasza, ryż, groch). Prace powinny być wykonane w formacie A4 lub A3.

3. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, materiał użyty do pracy, estetyka wykonania.

4. Z jednej placówki przedszkolnej mogą wpłynąć maksymalnie 3 prace.

5. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę wykonaną komputerowo zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwę i adres placówki, telefon, adres e-mail oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

6. Praca ma mieć formę laurki.

7.  Prace należy wysyłać na adres:

Przedszkole Niepubliczne Koralik

ul. Koralowa 19

20 - 583 Lublin

z dopiskiem „Konkurs Plastyczny”

7.Termin składania prac upływa 27.05.2019 r. Decyduje data stempla pocztowego.

8.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadsyłanych prac, powstałe w wyniku transportu pocztowego.

9. Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.

10.Zgłoszenie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatną prezentację prac i danych autora dla potrzeb konkursu.

11. Spośród nadesłanych prac niezależne jury wybierze po trzy prace w każdej kategorii, które zostaną nagrodzone.

12. Laureaci otrzymają nagrody i dyplomy.

13. Dyplomy oraz podziękowania zostaną rozesłane drogą elektroniczną, zaś nagrody rzeczowe drogą pocztową.

14. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10.06.2019 r., a wyniki opublikowane będą na stronie  www.bliżejprzedszkola.pl.

15.Koordynatorzy konkursu: Karolina Starek tel.: 667357657 ; e-mail: przedszkole.koralik.lublin@gmail.com, karolinastarek@wp.pl

ZGODA NA PRZETWARZANIE I PUBLIKACJĘ DANYCH OSOBOWYCH

………………..……….…………….               ………………..……….…………….

(imię i nazwisko rodzica, opiekuna)                                                                                    (miejscowość, data)

Jako opiekun prawny wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka:
 .....................................................................................................................................wiek………………

Zgoda udzielana jest wyłącznie do przetwarzania danych oraz ich udostępniania na potrzeby konkursu plastycznego „Laurka dla Mamy i Taty III” organizowanego przez Przedszkole Niepubliczne „Koralik” w Lublinie.

Wyrażam zgodę na podawanie do publicznej wiadomości imienia, nazwiska, miejsca nauki i wieku mojego dziecka w związku z udziałem w konkursie.

………………..……….……………..……….

(czytelny podpis rodzica, opiekuna)

Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego o Rady (UE)  2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że :

1. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Niepubliczne „Koralik” w Lublinie,
    ul. Koralowa 19, 20-583 Lublin, e-mail: przedszkole.koralik.lublin@gmail.com, tel. 81 728 40 43.
  2. Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO przetwarzane będą w celu działań informacyjno-promocyjnych Przedszkola Niepublicznego „Koralik” w Lublinie.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane do momentu odwołania zgody.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego tj, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniach  organizowanych  przez Przedszkole Niepubliczne „Koralik” w Lublinie.

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

WIEK DZIECKA