OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. "DZIECIĘCE ZABAWY"

Konkurs dodał(a) Anna Ledzion

Organizator konkursu - Przedszkole  Miejskie  nr 33  w  Łodzi,  ul. Zielna 5 zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Dziecięce zabawy"

Cele konkursu:

- rozbudzanie ciekawości poznawczej,

- stymulowanie twórczej aktywności artystycznej dzieci,

- popularyzacja działań plastycznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

2. Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne formatu  A3, poziome (bez  passe – partout).

3. Technika: dowolna płaska, oprócz  materiałów  sypkich i węgla.

4. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

- prace dzieci 3-4-letnich,

- prace dzieci 5-6-letnich.

5. Ilość prac ograniczona – max 6 z jednej placówki tj. po 3 prace z każdej kategorii wiekowej.

6. Każda  praca  powinna  zawierać  na  odwrocie:  imię  i  nazwisko  dziecka,  wiek dziecka, adres i  numer  telefonu  placówki,  imię  i  nazwisko  nauczyciela   przygotowującego do  konkursu.

7. Zgłoszone do konkursu prace winne mieć na odwrocie przyklejoną wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka. Prace bez wypisanej zgody nie  będą brane pod uwagę.

8. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.

9. Ocenie podlegać będą: zgodność z tematem, oryginalność.

10. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i nagrody, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane nagrodzone prace otrzymają podziękowania. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

11. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowania za udział w konkursie proszeni są o załączenie adresu e-mail.

12. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminowych.

13. Prace przechodzą na własność organizatora; autorzy przekazują prawa autorskie na rzecz organizatora.

14. Organizator  zastrzega  sobie  prawo do  bezpłatnej  publikacji  prac  w  środkach masowego  przekazu  oraz  przekazania  ich  na  rzecz  sponsorów  celem spopularyzowania  konkursu.

15. Prace  z  kartą  zgłoszenia stanowiącą załącznik do  regulaminu  należy  dostarczyć osobiście lub przesłać do dnia 24 maja 2019 r. na adres:

Przedszkole  Miejskie  nr  33

ul. Zielna 5

91-817  Łódź

Rozstrzygnięcie  konkursu  nastąpi  do 03 czerwca  b.r., o rozdaniu nagród laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową lub telefonicznie.

Dodatkowych informacji nt. konkursu udzielają nauczyciele: Małgorzata Kubicka,

Anna Ledzion, pod numerem tel. (42) 657-37-08.

Termin: 2019-05-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski