"Moje miasto- Moja mała Ojczyzna" - Przedszkolak małym Patriotą

Konkurs dodał(a) Renata Dubiel

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

„Moje miasto - Moja mała Ojczyzna”

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem jest Publiczne Przedszkole Nr 4 z grupą żłobkową w Świebodzinie.

2. Przedmiotem konkursu są zdjęcia wykonane przez nauczycieli lub rodziców zgodne z tematem konkursu. Zdjęcia powinny przedstawiać propagowanie symboli narodowych przez dzieci w ich rodzinnych miastach, domach, przedszkolach.

3. Konkurs ma charakter  zamknięty. Zdjęcia mogą nadsyłać:

- rodzice dzieci

- nauczyciele przedszkoli

- przedszkola w rozumieniu instytucji.

1. Na konkurs można nadsyłać od 1 do 5 zdjęć.

2. Zdjęcia w formacie  15 x 21 cm należy nadsyłać w zabezpieczonej przed uszkodzeniami kopercie,  z dopiskiem „Konkurs”.

3. Każde zdjęcie powinno posiadać metryczkę z: tytułem pracy,  imieniem i nazwiskiem autora, danymi teleadresowymi placówki bądź osoby nadsyłającej oraz pisemną zgodę rodziców na publikację zwycięskich zdjęć na stronie internetowej organizatora.

4. Prace należy nadsyłać do 17 maja 2019 roku na adres:

Publiczne Przedszkole Nr 4 z grupą żłobkową w Świebodzinie

ul. Wałowa 20

66-200 Świebodzin

5. Przesłane materiały nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania przejdą bowiem na własność organizatora.

6. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

7. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie.

8. Wszyscy uczestnicy dodatkowo otrzymają dyplomy gratulacyjne potwierdzające udział w konkursie-przesłane na e-mail (do wydrukowania).

9. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.

Publiczne Przedszkole Nr 4 z grupą żłobkową w Świebodzinie

ul. Wałowa 20