Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Zdrowo i kolorowo na naszym stole"

Konkurs dodał(a) Marta Kłosińska

Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku

zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

„ZDROWO I KOLOROWO NA NASZYM STOLE” – tworzymy lapbooki

„HEALTHY AND COLORFUL FOOD ON OUR TABLE” – let’s make the lapbook

Cel konkursu:

• propagowanie wśród dzieci wiedzy dotyczącej zdrowia i zdrowego stylu życia przy wykorzystaniu nowych narzędzi gromadzenia informacji;
  • kształtowanie kompetencji językowych dzieci;
  • rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci.

Zapraszamy do wykonania LAPBOOKA – dwujęzycznej teczki poświęconej tematyce zdrowego żywienia. Umieszczajcie w niej rysunki, opowiadania, słówka w języku polskim i angielskim, zdjęcia oraz wszystko co przyjdzie Wam do głowy – w kieszonkach, książeczkach czy na karteczkach.

Zasada jest jedna - im bardziej kolorowo – tym lepiej! :)

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, uczęszczających do przedszkoli w całej Polsce oraz za granicami naszego kraju.

2. Forma pracy - lapbook z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i form plastycznych.

3. Każda praca musi być opatrzona w metryczkę zawierającą:

imię i nazwisko autora, wiek dziecka, adres i numer telefoniczny przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca oraz adres e-mail, na który wysłane zostaną podziękowania i dyplomy.

4. Każda placówka do konkursu może zgłosić max 1 pracę, wykonaną przez zespół 2-3 dzieci pod kierunkiem jednego nauczyciela.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 maja 2019 roku.

Wyniki opublikowane zostaną 20 maja 2019 na stronie serwisu „Bliżej Przedszkola” oraz na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola nr 2 w Płocku.

6. Organizatorzy zapewniają podziękowania i dyplomy dla uczestników, które rozesłane zostaną drogą e-mail. Wyróżnione placówki otrzymają dyplomy i nagrody przesyłką pocztową.

7. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

8. Prace prosimy przesyłać do dnia 10 maja 2019 r. na adres:

Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku

ul. Ciechomicka 68

09-402 Płock

z dopiskiem Konkurs plastyczny

„ZDROWO I KOLOROWO NA NASZYM STOLE”

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„ZDROWO I KOLOROWO NA NASZYM STOLE” – tworzymy lapbooki

Proszę wstawić znak „X”

......  Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka……………………………………………………………………… (imię i nazwisko dziecka) w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „ZDROWO I KOLOROWO NA NASZYM STOLE” – tworzymy lapbooki organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku.

’......  Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin konkursu.

......’   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka w celu wzięcia udziału w konkursie „Zdrowo i kolorowo na naszym stole”. Jestem świadomy, że zgoda jest dobrowolna i że mogę ją   wycofać w dowolnym czasie, co będzie skutkowało niemożliwością przystąpienia mojego dziecka do udziału w konkursie lub jej oceniania i wynagradzania przez organizatora.

......’  Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka zarejestrowanego podczas brania udziału w konkursie (w formie filmu i zdjęcia) na stronie internetowej przedszkola do celów promocyjnych. Zgoda ma charakter nieodpłatny i obowiązuje do czasu jej wycofania.

......’   Wyrażam zgodę na publikację pracy/projektu mojego dziecka wraz z oznaczeniem Jego imienia i nazwiska oraz nazwy przedszkola.

1. Administratorem danych jest Miejskie Przedszkole Nr 2 w Płocku.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu mailowego iod@zjoplock.pl
  3. Dane przetwarzane są w celu wzięcia udziału w konkursie „Zdrowo i kolorowo na naszym stole” zgodnie z udzieloną przez Państwa zgodą oraz regulaminem. W zakresie wykorzystania wizerunku dane przetwarzane są na podstawie zgody rodzica/opiekuna prawnego, do celów promocyjnych.
  4. Podstawą prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 81 ustawy z dnia
    4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych – w zakresie wykorzystanie wizerunku.
  5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Można ją wycofać w każdym momencie, co skutkować będzie niemożliwością wzięcia udziału przez Pana/Pani dziecko udziału w konkursie. Udzielenie zgody na wykorzystanie wizerunku Pana/Pani dziecka ma charakter dobrowolny. Brak takiej zgody będzie skutkował niemożliwością wykorzystania wizerunku Pana/Pani dziecka do celu wskazanego w punkcie 3.
  6. Odbiorcami danych będą podmioty do tego uprawnione oraz podmioty którym placówka powierza dane na bezie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  7. Dane będą przetwarzane przez czas trwania konkursu. W zakresie wykorzystania wizerunku dane mogą być przetwarzane do czasu wycofania zgody, którego można dokonać na pisemny wniosek złożony do Administratora danych.
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści danych dziecka i powiązanych z nimi danych rodzica oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych.

Podpis Rodzica…………………………………….

Termin: 2019-05-10