OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ?W zdrowym ciele zdrowy duch?

Konkurs dodał(a) Maria Litwinek

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 28 W KIELCACH
ZAPRASZA

DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM pt.:

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

Celem konkursu jest:

• propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, utrzymywania kondycji fizycznej, właściwych codziennych zachowań sprzyjających zdrowiu i bezpieczeństwu,

• propagowanie urozmaiconej w warzywa, owoce i inne cenne składniki codziennej diety i jej pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka,

• rozwój świadomości zdrowotnej dzieci,

• rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci

Regulamin konkursu:

1. Przedszkole powołuje Przedszkolną Komisję Konkursową, która wybierze trzy najlepsze prace plastyczne wyróżniając je miejscem I, II, III w dwóch kategoriach wiekowych 3 - 4 i 5 - 6 lat.

2. Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3, dowolną techniką plastyczną (bez materiałów sypkich).

3. Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, samodzielność

4. Z jednej placówki przedszkolnej mogą wpłynąć maksymalnie 3 prace.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką wykonaną komputerowo, umieszczoną z tyłu pracy: imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwa i adres placówki z numerem telefonu, imię i nazwisko opiekuna, oraz adres e-mail przedszkola lub opiekuna.

6. Prace należy przesłać do dnia 30.04.2019 r. (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

na adres:

Przedszkole Samorządowe nr 28

ul. Różana 12

25-729 Kielce

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 09.05.2019 r. Wyniki konkursu będą ogłoszone na naszej stronie internetowej www.ps28kielce.pl oraz na stronie „Bliżej przedszkola”

2. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatora.

3. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.

4. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.

Organizator: Beata Kawecka, Beata Stefańczyk, Maria Litwinek

Termin: 2019-04-30