Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Twórczy przedszkolak"

Konkurs dodał(a) Sylwia Duśko

Zapraszamy do udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym
„Twórczy przedszkolak”

Celem konkursu jest:

1. Rozpowszechnianie idei fotografowania, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.
2. Rozwijanie wrażliwości artystycznej.
3. Prezentacja twórczej aktywności dzieci w dziedzinie fotografii.
4. Promowanie i rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni dzieci.

Regulamin konkursu:

1)Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole Nr 92 (filia) w Krakowie.

2)Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz rodziców dzieci w wieku przedszkolnym.

3)Przedmiotem konkursu są zdjęcia wykonane przez nauczycieli/rodziców zgodne z tematem konkursu. Zdjęcia powinny przedstawiać zabawy i czynności z uczestnictwem dzieci podczas twórczej, inspirującej zabawy.

4)Technika wykonania fotografii jest dowolna. Format wywołanej fotografii nie może być mniejszy niż 15x21 cm.

5)Każdy uczestnik może nadesłać max 3 prace.

6)Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Uczestnik przesyłając fotografię zapewnia, że osoba, której wizerunek znajduje się na fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację tego wizerunku.

7)Każda praca zgłoszona do konkursu powinna zawierać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, nazwę placówki (nauczyciele), adres (na który zostaną wysłane ewentualne nagrody) oraz adres e-mail.

8)Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

9)Ostateczny termin nadsyłania prac: 19 kwietnia 2019 r.

10)Prace należy nadsyłać w zabezpieczonej przed uszkodzeniami kopercie na adres:

Samorządowe Przedszkole Nr 92 (filia)

Ulica Krzemionki 33

z dopiskiem „konkurs foto”

11).Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 kwietnia 2019r, a wyniki zostaną opublikowane na stronie www.dworeknakrzemionkach.przedszkolowo.pl

12).Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

13).Laureaci I, II, III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie, nagrody i dyplomy zostaną przesłane pocztą.

14).Wszyscy uczestnicy dodatkowo otrzymają dyplomy gratulacyjne potwierdzające udział w konkursie, które zostaną wysłane na adres e-mail podany w metryczce.

Termin: 2019-04-19
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Rodzice i nauczyciele

Samorządowe Przedszkole Nr 92 (filia)