X Festiwal Sztuki Małego Dziecka - konkurs na esej

Konkurs dodał(a) Agnieszka Kucharska

KONKURS NA ESEJ, stanowił refleksję na temat twórczości dziecka.

Nadesłane na konkurs prace to krótkie  rozprawy ujmujące w sposób  subiektywny  problem rozwijania twórczości małego dziecka. Pozwoliły ich autorom wyrazić własną opinię i zaprezentować osobiste dokonania i przemyślenia dotyczące kreatywności dziecka.

Nagrodzono eseje:

I miejsce
  • Jolanta Stanisz - Pod wielobarwnym tęczy łukiem - Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 35 w Częstochowie
  • Edyta Tomaszewska - Widzę, czuję myślę ...  - Przedszkole w Goszczanowie
II miejsce
  • Aleksandra Skirgiełło - Twórczość małego dziecka - Przedszkole Nr 25 w Warszawie
  • Katarzyna Wojtczak - Esej o twórczości - Publiczne Przedszkole w Poddębicach
  • Jolanta Zacharska – Błaszczyk - Esej o twórczości małego dziecka -Wrocław

Swoje prace na konkurs nadesłały również:

• Elżbieta  Rejmak - "Twórczość dzieci" Lublin
  • Agnieszka Cieśla - Twórczość dzieci przedszkolnych - Przedszkole w Węgłowicach
  • Elwira Fronczak - Rola twórczości w życiu małego dziecka - Przedszkole im Krasnala Hałabały w Kazimierzu
  • Monika Zarzycka - Twórcze czy kreatywne dziecko - Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej
  • Iwona Samosiuk - Twórczość Małego Dziecka - Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
  • Barbara Nitek - Słodkie placki Kielce
  • Anna Kokot -  Mali Treserzy Sztuki - Przeźmierowo
  • Hanna Laskowska i Joanna Laskowska - Rysuję, więc jestem Szkoła Podstawowa Nr 45 w Łodzi
  • Marlena Hajduk - Dziecko - twórczy kreator - Chorzów

Wszystkim nauczycielką, które zechciały pochylić się nad twórczością małego dziecka dziękujemy i gratulujemy popełnionych tekstów

Uroczyste wręczenie dyplomów i drobnych nagród odbędzie się 9 czerwca 2010r.  w czasie konferencji podsumowującej dorobek dziesięciu lat istnienia festiwalu w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Łódź ul Kopcińskiego nieodebrane nagrody zostaną przesłane do laureatów po tym terminie.

Termin: 2010-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski

Przedszkole Miejskie Nr 97 w Łodzi "Dziecięcy Sad"
gen. J. Bema 6