Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
X Festiwal Sztuki Małego Dziecka - Kształty
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Na Konkurs plastyczny "Kształty" w ramach X Festiwalu Sztuki Małego Dziecka wpłynęło 1066 prac z całego kraju. Jury postanowiło nadać tytuł laureata, przyznając następującym dzieciom równożędne
I miejsce
Konrad Borowiak 4 lata
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Julia Wojtko 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Kacper Małek 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie
Natalia Kustosik 8 lat
Prywatna Szkoła Podstawowa Scholasticus Łódź
Zuzia Kozłowska 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Ola Wysiadecka
Przedszkole Miejskie Nr 9 Łódź
Nikodem Dziewiór
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Maja Kaczor 5 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Julia Czyrnek 5 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
Nikodem Sarna 7 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Sara Sibińska 6 lat
Przedszkole Nr 22 Koszalin
Ewa Szulik 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Konstancja Gackowska 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Krasnala Hałabały
Gorzów Wielkopolski
Magda Wróblewska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Agata Budna 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Zosia Anasiak 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Wojtek Dziędziel 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Wiktoria Rosińska 6 lat
Przedszkole Nr 22 Koszalin
Paulina Ludwińska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Krasnala Hałabały
Gorzów Wielkopolski
Piotr Zatwarnicki 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 99 w Katowicach
Helena Bór 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Damian Szuplewski 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Aleksander Pakuła 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Marta Garmulewicz 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Krzysztof Godek 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Justyna Matzner 5 lat
Kółko plastyczne przy Przedszkolu Publicznym Nr 17 w Tarnowie
Jan Orzeł 6 lat
Oddział przedszkolny przy Zespole Szkół w Rozdzielu
Julia Czurnek 5 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Tomasz Gabriel Pruszyński 3 lata
Punkt Przedszkolny "Przedszkolak"
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie.
Igor Radzikowski 4 lata
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Paulina Juźwicka 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kuba Jasitczak 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kinga Masłowska 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Wiktoria Olejniczak
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Dominika Kudanowska 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Zuzia Lepalczyk
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Wiktoria Adamczyk 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Eliza Paprocka 6 lat
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stefana Czarnieckiego Słubice
Marta Kwiatosińska
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Sylwia Maciejek
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Anna Bednarek 10 lat
Miejski Dom Kultury Częstochowa
Paulina Kaziród 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Alicja Kamieńska 9 lat
PROBEANUS Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy
Krzysztof Godek 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Agnieszka Polnik 8 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Filip Michalski 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
Natalia Gerorgyon 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Maria Leszczyńska 7 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta
w Wasilkowie
Dawid Górniak 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 77 Łódź
Wiktoria Skrzypiec 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty Rybnik
Milena Pierchała 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty Rybnik
Janusz Kotlicki 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Kamil Kasprzyk 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 152 Łódź
Zuzia Janik 6 lat
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Marta Olejnik 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 143 Łódź
Oliwia Kałużka 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 Głowno
Wiktoria Najwer 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Julia Rutecka 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Hania Dedecjus 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Malwina Edyk 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 143 Łódź
Wiktoria zagórowska 5 lat
Klub Młodych Talentów Przedszkole Miejskie Nr 214 Łódź
Marysia kaźmierczak 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 28 Łódź
Roksana Krawczyk 5 lat
Przedszkole w Bukowcu Brójce
Oliwia Nowodworska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 29
Gorzów Wielkopolski
Wojtek Uniszewski 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Karolina Ciska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Głownie
Hanna Kiszka 5 lat
Ognuisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Michał radczyk 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Jakub Białecki 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 łódź
Hanna Kaczmarek 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 28 Łódź
Anna Sokołowska 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 łódź
Klaudia Lenarczyk 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Aleksandra Łubianka 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Bytom
Zosia Świętochowska 7 lat
Miejskie Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Bytom
Maciek Tokarczyk 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 4 Dębica
Szymon Wesołowski 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 4 Dębica
Martyna Skalska 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Magda Lewkowicz 6 lat
Ognuisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Michał Jóźwiak 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 173 Łódź
Julia ptaszyńska 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 143 łódź
Oliwia Melnyk 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Głownie
Hania Dedecjus 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Piotr Lament 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Jakub Szwedzki 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Maciek Różniata 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Aleksandra Stelmaszczyk 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Gabriel Podgórski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Kuba Kozielski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Hania Budzisz 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Michał Nowak 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Julia Wrocławska 7 lat
Pracownia działań twórczych Łódź
Kinga Marajda 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Wiktor Dudziński 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kuba Kosielski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Dominika Kitlas 6 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Kinga Binkiewicz 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Laura Szałek 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Emilian Plute 9 lat
Społeczna szkoła Podstawowa im. 24 Pułku Ułanów Kraśnickiego Towarzystwa edukacyjnego Kraśnik
Ola Janczyk 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Szymon Kaszyk 6 lat
Niepubliczne Przedszkole artystyczno – Językowe SUKCES
Filip Kisiel-Bassendowski 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 112 Łódź
Edyta Pesta 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 112 Łódź
Kornelia Szymaniuk 3 lata
Punkt Przedszkolny Przedszkolak Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Jakub Szewczul 6 lat
Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Kesica Choudmary 10 lat
PROBEANUS Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
Natalia Walczak 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 55 Łódź
Sylwia Maciejek
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2010r. w Muzeum Kinomatografii w Łodzi. Szczegóły dotyczące uroczystości, znaleźć będzie można na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 97 w Łodzi http://www.pm97.edu.lodz.pl/festiwalPLASTYCZNY.htm
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
gen. J. Bema 6
91-492 Łódź
0-42 659 45 11
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Kucharska
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Kucharska
Scenariusze zajęć
Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl