Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
X Festiwal Sztuki Małego Dziecka - Kształty
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Na Konkurs plastyczny "Kształty" w ramach X Festiwalu Sztuki Małego Dziecka wpłynęło 1066 prac z całego kraju. Jury postanowiło nadać tytuł laureata, przyznając następującym dzieciom równożędne
I miejsce
Konrad Borowiak 4 lata
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Julia Wojtko 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Kacper Małek 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie
Natalia Kustosik 8 lat
Prywatna Szkoła Podstawowa Scholasticus Łódź
Zuzia Kozłowska 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Ola Wysiadecka
Przedszkole Miejskie Nr 9 Łódź
Nikodem Dziewiór
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Głownie
Maja Kaczor 5 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Julia Czyrnek 5 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
Nikodem Sarna 7 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Sara Sibińska 6 lat
Przedszkole Nr 22 Koszalin
Ewa Szulik 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Konstancja Gackowska 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Krasnala Hałabały
Gorzów Wielkopolski
Magda Wróblewska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Agata Budna 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Zosia Anasiak 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Wojtek Dziędziel 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Wiktoria Rosińska 6 lat
Przedszkole Nr 22 Koszalin
Paulina Ludwińska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Krasnala Hałabały
Gorzów Wielkopolski
Piotr Zatwarnicki 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 99 w Katowicach
Helena Bór 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Damian Szuplewski 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Aleksander Pakuła 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Marta Garmulewicz 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Krzysztof Godek 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Justyna Matzner 5 lat
Kółko plastyczne przy Przedszkolu Publicznym Nr 17 w Tarnowie
Jan Orzeł 6 lat
Oddział przedszkolny przy Zespole Szkół w Rozdzielu
Julia Czurnek 5 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Tomasz Gabriel Pruszyński 3 lata
Punkt Przedszkolny "Przedszkolak"
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie.
Igor Radzikowski 4 lata
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Głownie
Paulina Juźwicka 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kuba Jasitczak 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kinga Masłowska 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Wiktoria Olejniczak
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Dominika Kudanowska 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Zuzia Lepalczyk
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Wiktoria Adamczyk 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Eliza Paprocka 6 lat
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stefana Czarnieckiego Słubice
Marta Kwiatosińska
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Sylwia Maciejek
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Anna Bednarek 10 lat
Miejski Dom Kultury Częstochowa
Paulina Kaziród 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Alicja Kamieńska 9 lat
PROBEANUS Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy
Krzysztof Godek 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia plastyczna CREATIO Rybnik
Agnieszka Polnik 8 lat
Pracownia plastyczna KAMELEON przy Młodzieżowym Domu Klutury Rybnik
Filip Michalski 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
Natalia Gerorgyon 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Maria Leszczyńska 7 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta
w Wasilkowie
Dawid Górniak 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 77 Łódź
Wiktoria Skrzypiec 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty Rybnik
Milena Pierchała 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Basisty Rybnik
Janusz Kotlicki 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Kamil Kasprzyk 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 152 Łódź
Zuzia Janik 6 lat
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Marta Olejnik 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 143 Łódź
Oliwia Kałużka 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 Głowno
Wiktoria Najwer 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Julia Rutecka 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 Łódź
Hania Dedecjus 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Malwina Edyk 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 143 Łódź
Wiktoria zagórowska 5 lat
Klub Młodych Talentów Przedszkole Miejskie Nr 214 Łódź
Marysia kaźmierczak 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 28 Łódź
Roksana Krawczyk 5 lat
Przedszkole w Bukowcu Brójce
Oliwia Nowodworska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 29
Gorzów Wielkopolski
Wojtek Uniszewski 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 114 Łódź
Karolina Ciska 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Głownie
Hanna Kiszka 5 lat
Ognuisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Michał radczyk 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Jakub Białecki 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 łódź
Hanna Kaczmarek 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 28 Łódź
Anna Sokołowska 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 33 łódź
Klaudia Lenarczyk 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Aleksandra Łubianka 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Bytom
Zosia Świętochowska 7 lat
Miejskie Przedszkole Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Bytom
Maciek Tokarczyk 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 4 Dębica
Szymon Wesołowski 5 lat
Miejskie Przedszkole Nr 4 Dębica
Martyna Skalska 4 lata
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Magda Lewkowicz 6 lat
Ognuisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda Rybnik
Michał Jóźwiak 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 173 Łódź
Julia ptaszyńska 6 lat
Miejskie Przedszkole Nr 143 łódź
Oliwia Melnyk 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Głownie
Hania Dedecjus 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Piotr Lament 5 lat
Przedszkole Miejskie Nr 97 Łódź
Jakub Szwedzki 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Maciek Różniata 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Aleksandra Stelmaszczyk 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 173 Łódź
Gabriel Podgórski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 153 Łódź
Kuba Kozielski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Hania Budzisz 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Michał Nowak 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Julia Wrocławska 7 lat
Pracownia działań twórczych Łódź
Kinga Marajda 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Wiktor Dudziński 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Kuba Kosielski 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Dominika Kitlas 6 lat
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Kinga Binkiewicz 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Laura Szałek 10 lat
Szkoła Podstawowa Nr 120 Łódź
Emilian Plute 9 lat
Społeczna szkoła Podstawowa im. 24 Pułku Ułanów Kraśnickiego Towarzystwa edukacyjnego Kraśnik
Ola Janczyk 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 175 Łódź
Szymon Kaszyk 6 lat
Niepubliczne Przedszkole artystyczno – Językowe SUKCES
Filip Kisiel-Bassendowski 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 112 Łódź
Edyta Pesta 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 112 Łódź
Kornelia Szymaniuk 3 lata
Punkt Przedszkolny Przedszkolak Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Jakub Szewczul 6 lat
Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Kesica Choudmary 10 lat
PROBEANUS Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy Warszawa
Natalia Walczak 6 lat
Przedszkole Miejskie Nr 55 Łódź
Sylwia Maciejek
Szkoła Podstawowa Nr 184 Łódź
Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2010r. w Muzeum Kinomatografii w Łodzi. Szczegóły dotyczące uroczystości, znaleźć będzie można na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 97 w Łodzi http://www.pm97.edu.lodz.pl/festiwalPLASTYCZNY.htm
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
gen. J. Bema 6
91-492 Łódź
0-42 659 45 11
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Kucharska
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Kucharska
Kartka z kalendarza
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl