"Jestem widoczny na drodze" - projekt znaczka odblaskowego

Konkurs dodał(a) Katarzyna Janowczyk

Dołączone pliki:

CELE KONKURSU:

Celem konkursu jest:

- popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat oraz kształtowanie dobrych nawyków i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze

- kształtowani inwencji twórczej
- rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi

Wyłoniony projekt znaczka posłuży do wykonania odblasku, który zostanie wręczony dzieciom za bezpieczny bieg „ Dwójeczki” podczas Festynu Rodzinnego w naszym przedszkolu w czerwcu.

WARUNKI KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-6 lat.

2. Każdy uczestnik ma za zadanie wykonanie projektu znaczka odblaskowego.

3. Forma pracy – płaska , technika – dowolna, format A4.

4. Kryteria oceny: zgodność z tematem, pomysłowość, estetyka, samodzielność.

5. Każde przedszkole dostarcza maksymalnie 2 prace.

6. Prace należy dostarczyć bądź przesłać na adres organizatora:

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2

UL. ANDRZEJA WAJDY 4

11-200 BARTOSZYCE

z dopiskiem “ogólnopolski konkurs plastyczny”

7. Termin nadsyłania prac: do 15.05.2019 r. - rozstrzygnięcie 20.05.2019 r.

8. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę pisaną literami drukowanymi, zawierającą ( imię i nazwisko dziecka, wiek autora, nazwa i adres placówki, adres e-mail, tel, imię i nazwisko n-la pod kierunkiem, którego praca została wykonana). Każda praca powinna zostać odpowiednio zabezpieczona przed zniszczeniem.

9. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora.

10. Dla laureatów przewidziane są dyplomy i nagrody.

11. Informacje o rozstrzygnięciu konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola: www.pp2.ebartoszyce.pl/

12. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora.

13. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci oraz nauczycieli, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 zwanym RODO.

14. Ponadto uczestnicy akceptując regulamin wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych przez organizatora oraz na publiczne wykorzystanie wizerunku dla potrzeb konkursu i informowania o nim.

15. Do pracy należy dołączyć zgodę rodzica/opiekuna.

Koordynator konkursu:

Iwona Osiecka