VI Przegląd Art. Przedszkoli "Roztańczony Przedszkolak na scenie u Natalii"

Konkurs dodał(a) Natalia Pazdan

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Przeglądzie Artystycznym Przedszkoli

„Roztańczony Przedszkolak na scenie u Natalii"

Tegoroczny Przegląd odbywa się pod hasłem "Z Tobą zabawa jest najfajniejsza”.

Uczestnicy konkursu:

1. VI Przegląd Artystyczny Przedszkoli „Roztańczony Przedszkolak na scenie u Natalii” ma charakter konkursu, w którym mogą wziąć udział dzieci w wieku 4-6 lat.

2. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Z Tobą zabawa jest najfajniejsza” – razem z zespołem na scenie może wystąpić nauczyciel, rodzic lub inny dorosły członek rodziny, co zapewnia grupie dodatkowy punkt.

3. Każde przedszkole może być reprezentowane przez jedną grupę taneczną.

4. Formacja może liczyć od 2 do maksymalnie 12 dzieci.

5. Ilość tancerzy na scenie razem z osobami dorosłymi nie może przekroczyć 14 osób.

6. Osoba dorosła nie może być głównym bohaterem występu.

7. Każdy z zespołów prezentuje dowolny układ taneczny.

8. Czas prezentacji nie może przekroczyć 4 minut.

9. Grupy prezentują swój układ do nagrań przez siebie wybranych.CD z nagraniem powinno być opisane (nazwa grupy, przedszkole) i dostarczone w dniu konkursu.

10. W ocenie bierze się pod uwagę choreografię, dobór muzyki i stroju, wykonanie, ogólne wrażenie.

Zgłoszenia i terminy:

1. Przegląd odbędzie się 18.05.2019 r.

2. Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 08.04.2019 r. do dnia 21.04.2019 r. lub do wyczerpania miejsc.

3. Ze względów organizacyjnych w Przeglądzie może wziąć udział 15 zespołów (w tym zespół reprezentujący Samorządowe Przedszkole nr 136 w Krakowie)

4. O kwalifikacji do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

5. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojego udziału w konkursie w terminie podanym przez Organizatora, oraz dostarczenie „karty zgłoszenia” wraz ze zgodą na publikację wizerunku uczestników.

6. Zgłoszenia, które nie spełnią założeń regulaminu konkursu nie będą przyjęte.

7. Zgłoszenia można przesyłać:

•   pocztą na adres:

Natalia Pazdan

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35

ul. Mirtowa 2

30-698 Kraków

mailem na adres:

przegladkrakow@gmail.com

REGULAMIN, karta zgłoszenia i dodatkowe informacje dostępne są na stronach:

Termin: 2019-04-21
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny