KONKURS PLASTYCZNY Mój wymarzony lizak

Konkurs dodał(a) Gabriela Zdunek-Gajda

Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym:

„Mój wymarzony lizak”

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku od 3 do 15 lat z terenu województw: świętokrzyskiego, lubelskiego i śląskiego.

Każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych
i przestrzennych) w formacie A4 – szczegóły i wymogi formalne w Regulaminie konkursu.
Szkoła lub placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac.

Gratyfikacje:
Każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma Dyplom oraz bezpłatny bilet wstępu do muzeum:)

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych zostanie przyznana Nagroda Główna, tj:
Bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do Muzeum Lizaka, połączony z wyrobem własnych lizaków oraz obiadem w restauracji „u Schabińskiej”.

Termin nadsyłania prac: 30.04.2019 r.

Regulamin konkursu w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Telefon:  797 334 660