I Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Mini-Debiuty"

Konkurs dodał(a) Muzeum Piosenki

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu organizuje I Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Mini-Debiuty".

Naszym głównym celem jest zachęcenie do stworzenia nowych piosenek dla najmłodszych i ich edukacja.

Konkurs będzie polegał na napisaniu autorskiej, premierowej piosenki, w dowolnym gatunku muzycznym, jej wykonanie oraz ewentualną realizację teledysku.

Liczymy na zaangażowanie uzdolnionych dzieci przy współudziale rodziców, dziadków i nauczycieli.

Finał konkursu, czyli koncert laureatów, odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w Muzeum Polskiej Piosenki, podczas którego zwycięzcy, oprócz nagród, otrzymają statuetki „Mini-Karolinki” nawiązujące do słynnej nagrody na KFPP.

Do konkursu zapraszamy przedszkola publiczne i niepubliczne z całej Polski. Całe przedsięwzięcie będzie promowane w mediach ogólnopolskich.

Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby osób, które aktywnie włączą się w stworzenie ambitnych piosenek dla tych jakże wdzięcznych odbiorców.

„Mini-Debiuty” odbędą się pod patronatem TVP ABC.

Szczegóły: https://muzeumpiosenki.pl/aktualnosci/i-krajowy-festiwal-piosenki-przedszkolnej-mini-debiuty_407.html

Termin: 2019-04-29
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski