Kolory wstążki

Konkurs dodał(a) Dorota Kozioł- Żurawska

Wszystkie przysłane na konkurs prace wyróżniały się kreatywnym podejściem do tematu, wykorzystaniem ciekawych metod plastycznych, bogatą kolorystyką. Komisja konkursowa  wzięła pod uwagę również samodzielne wykonanie pracy przez dziecko, zrozumienie tematu.

Skład Komisji konkursowej:

1. mgr Maria Struzik - dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 93 w Katowicach
  2. mgr Bożena Białek - nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach
  3. mgr Ewa Ludwiczak - nauczyciel w Miejskim Przedszkolu nr 93, współorganizator konkursu.

Wyniki konkursu "Kolory wstążki":

I miejsce - Nikola Kondracka , MP 78 Katowice - naucz. Danuta Gruszczyńska;

II miejsce - Nikola Mikołajczyk, MP 74 Katowice - naucz. Bożena Seweryn;

III miejsce - Nikola Krypel, MP 52 Katowice - naucz. Bernadetta Szaflik;

Wyróżnienia:

Zuzia Wiaderek, Przedszkole nr 8 Tychy - naucz. Bożena Dzierkacz;

Julia Rozpędowska, MP 12 Katowice- naucz. Jadwiga Teodorczuk;

Kamila Szczęsny, MP 34 Katowice- naucz. Lidia Krosny.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę  Rodziców Miejskiego przedszkole nr 93 w Katowicach.

Podziękowania zostaną umieszczone w skrytkach lub wysłane pocztą.

Za udział w konkursie dziękują organizatorzy : Dorota Kozioł-Żurawska, Aneta Lenard, Ewa Ludwiczak.

Termin: 2009-11-27
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny