Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY


Konkurs dodał(a) Anna Zielińska 5 miesięcy temu, wyświetleń 869


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z okazji 86 urodzin Koziołka Matołka   pod hasłem  „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka”. Organizatorem konkursu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Konkurs został objęty patronatem Fundacji „ABCXXI — Cała Polska Czyta Dzieciom” , Patronatem Honorowym:  Europejskiego Centrum Bajki  w Pacanowie, Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, Podkarpackiego Kuratora Oświaty , Burmistrza Miasta Jasła oraz Patronatem Medialnym miesięcznika  Bliżej Przedszkola, Portalu dla Wychowawców  i Rodziców Przedszkolne ABC, Portalu informacyjnego Jasło.4u, tygodnika Fakty Jasielskie oraz Jasielskiej Telewizji TVJ.

Adresatami konkursu są dzieci 5-6 letnie z Przedszkoli z całej Polski i poza jej granicami, Oddziałów Przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych. Elementem działania w ramach Konkursu jest  głośne czytanie dzieciom przygód Koziołka Matołka, które będą  inspiracją do wykonania przez dzieci konkursowej pracy plastycznej.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia Konkursu najmłodszych czeka moc atrakcji w towarzystwie sympatycznego Koziołka, który przybędzie do nas prosto z Pacanowa!

Dokładne informacje zamieszczone są w REGULAMINIE KONKURSU dostępnym na stronie: https://drive.google.com/file/d/1dnYPh4qyIjOkV9Y7PkoYVbx6UKmsJg0c/view

Zapraszamy do udziału w Konkursie oraz promocji czytelnictwa wśród najmłodszych!

Dodatkowe informacje


Termin: 2019-02-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Uwagi: Konkurs ma zasięg Międzynarodowy.

Organizator


Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle
Kochanowskiego, 6
38-200 Jasło
504074864
Komentarze
Wyślij wiadomość do Anna Zielińska