SCHRONIENIA DLA PTAKÓW

Zaprasza na konkurs

„Schronienia dla ptaków”

Cele konkursu:

• Rozumienie potrzeby opiekowania się ptakami ze względu na trudne warunki bytowania,
  • Wdrażanie do systematycznego dokarmiania ptaków w czasie zmieniającej się pogody,
  • Kształcenie odpowiedzialności i dokładności w podejmowanych czynnościach,
  • Rozwijanie zdolności technicznych.

Uczestnicy:

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Regulamin konkursu:

1. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy technicznej, np. karmnika dla ptaków lub innego schronienia oraz dostarczenie go osobiście lub pocztą na wskazany poniżej adres:

ul. Długosza 11 A

2. Warunki uczestnictwa:

· Technika: przestrzenna

· Format pracy – dowolny

· Każda placówka biorąca udział w konkursie może przesłać max 3 prace.

·3. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę: imię, nazwisko i wiek dziecka,

nazwę placówki oraz imię i nazwisko nauczyciela

· Wszystkie wykonane prace przechodzą na własność organizatora

· Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wyrażenie zgody na publikację danych przez rodzica/opiekuna dziecka

4. Nagrody:

• Organizator zapewnia dyplomy uczestnictwa dla dzieci oraz podziękowania dla wszystkich nauczycieli.
  • Powołane niezależne JURY nagrodzi trzy najlepsze prace, które zostaną nagrodzone.
  • W celu uzyskania dyplomu oraz podziękowania w formie elektronicznej, niezbędne jest podanie adresu email w załączonej metryczce

5. Kalendarium:

· Czas trwania konkursu od 05.12.2018 r. do 04.01.2019 r.

· Wszystkie prace będzie można oglądać na wystawie na terenie Przedszkola w okresie 07.01- 11.01.2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizator:

mgr Beata Kowalczyk

mgr Marta Winckiewicz

Załącznik 1

Imię i nazwisko dziecka:

Wiek dziecka:

Imię i nazwisko n-la:

Nazwa placówki:

Adres email n-la:

Załącznik 2

ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE „SCHRONIENIA DLA PTAKÓW”

OŚWIADCZENIE RODZICA/ PRAWNEGO OPIEKUNA

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.) do celów związanych bezpośrednia z konkursem i z jego promocją.

....................................................

Podpis rodzica/opiekuna