I Lubelski Festiwal Mikołajkowy dla Dzieci

Konkurs dodał(a) Magdalenaa Szewczyk

Szanowni Państwo,
Dużymi krokami zbliża się, zima, a z nią piękny świąteczny czas. Każdy z Państwa zapewne chce zapewnić swoim przedszkolakom i uczniom wspaniałe przeżycia związane z tymi magicznymi wydarzeniami.
Chcemy zaprosić wszystkie przedszkolaki-5-cio i 6-cio letnie oraz pierwszoklasistów do wspólnych obchodów Mikołajek i z tej okazji organizujemy

I Lubelski Festiwal Piosenki Mikołajkowej dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się dnia 7 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 w SP nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Będzie to okazja do artystycznych występów przedszkolaków i uczniów klas pierwszych, które będą mogły zaprezentować piosenkę dla św. Mikołaja, a także skorzystać z wielu atrakcji.

W programie m.in.:
• Zabawy mikołajkowe na dużej scenie
• Pokazy chemiczne - „Zimowe eksperymenty”
• Pamiątkowe dyplomy dla każdej grupy
• A także wizyta głównego gościa – Św. Mikołaja, a z nim wesołe zabawy na scenie
Zainteresowane przedszkola i szkoły , mogą zorganizować rozdawanie prezentów przez Mikołaja dla swoich Dzieci. Zachęcamy, aby skorzystać z tej wspaniałej okazji, która dopełni uroczystość. Na etapie zgłoszeń należy zaznaczyć, czy chcą Państwo skorzystać z tej możliwości.
Mamy ostatnie wolne miejsca! Zgłoszenia można wysyłać na adres:

magdalena.szewczyk@sp30.lublin.eu

do dnia 30 listopada 2018 r. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W załączniku regulamin i formularz zgłoszeniowy. Patronatem imprezy jest: Bliżej przedszkola oraz Dziennik Wschodni.

W razie pytań i  wątpliwości pozostajemy do dyspozycji;

Koordynator projektu:
mgr Magdalena Szewczyk, wychowawca grupy 0 A „Słodziaki”
Tel: 515 – 519 – 629
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
20-470 Lublin ul. Nałkowskich 110
tel/fax +48 81 744 61 10

Termin: 2018-11-30
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny
Uczestnicy: Dzieci

Organizator

Oddział przedszkolny- zerówka w SP nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
Nałkowskich 110