IX Regionalny konkurs plastyczny "Zimowe Impresje- w śląskim klimacie"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Sobolewska

Dołączone pliki:

IX Regionalnego Konkursu Plastycznego

„Zimowe Impresje - w śląskim klimacie”

1. Organizatorami konkursu są:

mgr Katarzyna Sobolewska- Kwiecień oraz mgr KatarzynaŚwierzy- nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 16 w Katowicach

1. Cele Konkursu:
  • zachęcanie dzieci do przedstawiania w formie plastycznej krajobrazów śląskich miast, miasteczek i wsi,
  • zwrócenie uwagi dzieci na bioróżnorodność fauny i flory śląskich lasów i parków,
  • promowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dzieci

1. Termin nadsyłania prac: 31.12.2018 r. Prace prosimy nadsyłać na adres:

ul. Koszalińska 6 A

1. Placówka uczestnicząca w konkursie może nadesłać maksymalnie 2 prace.

2. Wymogi dotyczące prac:
  • Oceniane będą jedynie prace indywidualne
  • Format: A4
  • Technika dowolna
  • Prosimy o zamieszczenie na odwrocie pracy wypełnionej metryczki z załącznika do niniejszego regulaminu.
  1. Kryteria wyboru i oceny prac:

Autorzy prac zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe:

• Dzieci 3,4-letnie
  • Dzieci 5,6-letnie

W każdej grupie wiekowej zostaną przyznane miejsca ( I, II, III)

Prace będą oceniane przez rodziców i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 16 w Katowicach.

1. Przy ocenie prac najwyżej ceniona będzie:
  • Samodzielność wykonania
  • Stopień trudności techniki
  1. Nagrody:
  • Za zdobycie I, II, III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody oraz dyplomy.
  • Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie
  • Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu w Miejskim Przedszkolu Nr 16 w Katowicach.

Prace przechodzą na własność organizatorów konkursu

Imię i nazwisko autora:

Tytuł pracy:

Wiek autora

Nauczyciel prowadzący

Nazwa i dane placówki

………………………………..

Nazwisko i imię dziecka

Zgoda przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w konkursie plastycznym ,,Zimowe impresje- w śląskim klimacie”.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ……………………………………………………………………………………………………………………………………….

(imię i nazwisko, wiek, nazwa i adres przedszkola )

w związku z udziałem w KONKURSIE PLASTYCZNYM – „ Zimowe impresje- w śląskim klimacie” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 16 w Katowicach.

Wyrażam zgodę na opublikowanie pracy plastycznej mojego dziecka na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola nr16w Katowicach.

……………………………………………….

Czytelny podpis rodzica