GODŁO POLSKI

Konkurs dodał(a) Urszula Benisz

PRZEDSZKOLE NR 44 W LUBLINIE WŁĄCZAJĄC SIĘ W OBCHODY JUBILEUSZU 100 - LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI SERDECZNIE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"GODŁO POLSKI"

Cele konkursu:

- kształtowanie poczucia przynależności narodowej;

- zachęcanie do aktywnego udziału w przeżywaniu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości;

- rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych dzieci.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych i przedszkoli w całej Polsce.

2. Technika pracy: dowolna.

3. Format pracy: dowolny.

4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zamieszczoną na odwrocie pracy: imię i nazwisko autora, wiek, nazwa, adres, telefon i e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela.

5. Prace należy przesłać do dnia 09.11.2018 r. na adres:

ul. Maszynowa 6

20-218 Lublin

6. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 26.11.2018 r., wszyscy uczestnicy o wynikach zostaną poinformowani telefonicznie.

7. Komisja konkursowa powołana przez organizatora dokona oceny prac. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy a nauczyciele podziękowania.

8. Organizatorzy przewidują I, II, III miejsce i 3 wyróżnienia.

9. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

10. Do pracy należy dołączyć, kartę zgłoszenia, zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzulę informacyjną. ( W sprawie pobrania załączników prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za organizację konkursu).

Osoby do kontaktu:

Aneta Jawor,