Konkurs plastyczny "POLSKA - memu sercu bliska"

Konkurs dodał(a) Danuta Wojaczek

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Jana Brzechwy w Rybniku

zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

„POLSKA – memu sercu bliska”

Cele konkursu:

• uwrażliwienie dzieci na piękno naszej Ojczyzny,
  • kształtowanie uczuć patriotycznych,
  • rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci
  • kształtowanie poczucia sprawstwa.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Jana Brzechwy w Rybniku.

2. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat.

3. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematem konkursu.

4. Technika wykonania pracy – dowolna, płaska. Format – A4.

5. Prace oceniane będą w następujących kategoriach:

- 3-4-letnie,

- 5-6-letnie.

1. Praca powinna zostać opatrzona metryczką, którą należy nakleić z tyłu pracy:

a) imię i nazwisko autora pracy,

b) wiek autora,

c) nazwę i adres placówki,

d) telefon i e-mail placówki,

e) imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna.

Do pracy należy dołączyć zgodę rodziców /opiekunów//załącznik nr 1/

1. Prace należy przesłać pocztą do dnia 30 października 2018 r. na adres organizatora:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Jana Brzechwy

ul. Krzyżowa 12

44-200 Rybnik

1. Każda placówka biorąca udział w konkursie może przesłać 2 prace z każdej kategorii wiekowej.

2. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.

3. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgodą na publikację danych osobowych w tym na  stronie internetowej przedszkola.

4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 5.11.2018 r. na stronie internetowej naszej placówki.

5. Nagrody, dyplomy, podziękowania zostaną wysłane pocztą. Nauczycieli zainteresowanych otrzymaniem podziękowań za udział w konkursie prosimy o dołączenie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz ze znaczkiem pocztowym.

6. Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają koordynatorki:

Anita Ostrzołek i Danuta Wojaczek tel. 32 42 27 105

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA

W KONKURSIE PLASTYCZNYM „POLSKA - MEMU SERCU BLISKA”

I. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ....................................................... w konkursie plastycznym „POLSKA - MEMU SERCU BLISKA” organizowanym przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Jana Brzechwy

w Rybniku.

II. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, grupy przedszkolnej i nazwy przedszkola oraz miejscowości zamieszkania) w celach wynikających

z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)..

III. Ponadto wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej, w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronie internetowej organizatora konkursu oraz w innych formach utrwaleń.

........................................                          ……………….………………………………………

Miejscowość i data                                   Podpisy rodziców (opiekunów prawnych)

uczestnika konkursu

Termin: 2018-10-30