OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "KOSZYK PEŁEN DARÓW JESIENI"

Konkurs dodał(a) Joanna Cieślar

W Y N I K I

IV  Edycji  Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego

pt. „KOSZYK PEŁEN DARÓW JESIENI”

Z wielką przyjemnością prezentujemy wyniki 4 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „KOSZYK PEŁEN DARÓW JESIENI” zorganizowanego przez Przedszkole nr 5 w Ustroniu.  Na konkurs wpłynęło 37 prac z całej Polski. Niezależna Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę wymagania regulaminowe przyznała następujące nagrody:

1 miejsce– Dorota Szurek, Szkoła Podstawowa z Oi nr 151 Krakowie,

opiekun artystyczny – pani Anna Klimczyk

2 miejsce– Zofia Pankowska, Miejskie Przedszkole nr 1 w Płocku,

opiekun artystyczny – pani Katarzyna Jarzyńska

3 miejsce – Dorota Chrobak,  Przedszkole nr 6 Pod Jarzębiną, Czerwionka –Leszczyny, opiekun artystyczny – pani Joanna Dworowy.

Wyróżnienia:

Liliana Ataman- Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej 1 w Rzeszowie, opiekun artystyczny – pani Maria Planeta i pani Małgorzata Krzemieniecka.

Agata Krysta– Przedszkole nr 5 w Ustroniu, opiekun artystyczny – pani   Aleksandra Jucha,

Antoni Kumor– Przedszkole nr 5 w Ustroniu, opiekun artystyczny – pani   Joanna Cieślar,

Agata Moskała – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Górkach Wielkich, opiekun artystyczny – pani Agnieszka Kawik,

Julia Puczkowska– Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej 1 w Rzeszowie, opiekun artystyczny – pani Maria Planeta i pani Małgorzata Krzemieniecka,

Amelia Rogalska– Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej w Jaworznie, opiekun artystyczny – pani Katarzyna Pierzchała.

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców prześlemy pocztą. Dla wszystkich dzieci i nauczycieli zostaną wysłane podziękowania drogą elektroniczną do 2 tygodni. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.Serdecznie gratulując małym artystom oraz ich opiekunom artystycznym, już dziś zapraszamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu.

Termin: 2018-10-29
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski