,,POLSKA TO MOJA OJCZYZNA "

Konkurs dodał(a) Danuta Kuśmierek

Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Potoku Wielkim serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym

"POLSKA TO MOJA OJCZYZNA"

I. Cele Konkursu:

• ukazywanie piękna naszej  Ojczyzny,
  • rozwijanie zainteresowań naszym krajem,
  • budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej,
  • kształtowanie postaw  patriotycznych,
  • budzenie szacunku do symboli narodowych,
  • rozbudzanie wyobraźni plastycznej oraz własnej kreatywności.

II. Warunki przyjęcia pracy plastycznej:

1. Zgodność z tematem.

2. Technika wykonania: płaska, format pracy: dowolny.

3. Praca powinna być wykonana indywidualnie.

4. Konkurs przeznaczony dla dzieci 4-5-letnich i 6-7-letnich.

5. Każda praca na odwrocie powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, pełny adres przedszkola (szkoły), e-mail oraz nr telefonu, imię i nazwisko osoby pod kierunkiem której została wykonana praca.

6. Prace z dopiskiem „KONKURS PLASTYCZNY” należy przesłać do 06.11.2018 r. na adres organizatora (decyduje data stempla pocztowego):

Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim

Potok Wielki 9

28-300 Jędrzejów

7. Zgłoszone do konkursu prace winne mieć na odwrocie przyklejoną wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka  stanowiących załącznik do regulaminu.

8. Uczestnicząca placówka przystępując do konkursu oświadcza, że jest autorem nadesłanej pracy oraz że nie narusza ona żadnych praw bądź dóbr osobistych osób trzecich, a także przepisów prawa.

III. Postanowienia końcowe:

1. Ocena prac, a  tym samym rozwiązanie konkursu odbędzie się w dniu 09.11.2018 r. – zdobywcy I ,II, III miejsca  w dwóch kategoriach wiekowych , otrzymają przesłane  pocztą nagrody i dyplomy.
  2. Każdy uczestnik konkursu dostanie dyplom za udział w konkursie ,a nauczyciel podziękowanie  , które zostaną przesłane drogą elektroniczną.
  3. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie www. blizejprzedszkola.pl i stronie internetowej szkoły  sppotokwielki.szkolnastrona.pl
  4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej publikacji prac konkursowych w celu promocji konkursu, placówki (bez roszczeń autorów do praw autorskich).
  5. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zastosowanie się do niniejszego regulaminu.
  6. Osoby odpowiedzialne za konkurs: Danuta Kuśmierek tel.792948687, Ewelina Kołkowska  tel.504316198 , Beata Grzelec tel. 504944745.

Załącznik nr 1 do regulaminu

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH)

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka    ………………………………………………………………………..

(imię i nazwisko)

w konkursie plastycznym „POLSKA TO MOJA OJCZYZNA" organizowanym w roku szkolnym 2018/2019 przez ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W POTOKU WIELKIM .

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka ( imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).
  2. Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.

…………………                                                           ……………………

Miejscowość i data                                   Podpis rodziców (opiekunów prawnych) uczestnika konkursu

Termin: 2018-11-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski