Moja Niepodległa Polska

Konkurs dodał(a) Edyta Świtała

Przedszkole Niepubliczne

Gucio Integracyjne w Toruniu zaprasza do udziału

w toruńskim konkursie plastycznym pt.:

„Moja Niepodległa Polska”

Prace plastyczne należy składać

do 31 października br.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli i szkół publicznych i niepublicznych, integracyjnych i specjalnych z całego Torunia.

• Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest

Przedszkole Niepubliczne

Gucio Integracyjne, ul. Poznańska 49, 87-100 Toruń

e-mail: pnguciointegracyjne@wp.pl

tel. 888-933-016

2. Konkurs przeprowadzony będzie w Przedszkole Niepubliczne Gucio Integracyjne w Toruniu

3. Dokonanie zgłoszenia konkursowego zgodnie z zasadami niniejszego Regulaminu jest równoznaczne z wyrażeniem woli respektowania warunków tego Regulaminu oraz wszelkich decyzji podejmowanych przez Organizatora w związku z przebiegiem i rozstrzygnięciem Konkursu.

4. Dokonując zgłoszenia wyrażają państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. (załącznik nr 1 – powinien być załączony do pracy i metryczki).

5. Prace przesłane przechodzą na własność organizatora.

6. Konkurs jest organizowany w ramach projektu międzynarodowego „Piękna Nasza Polska Cała” oraz projektu edukacyjnego „Książka obecna w moim życiu”.

7. Biorąc udział w konkursie należy dziecku przybliżyć informacje nt. tematu konkursu.

8. Konkurs będzie rozpowszechniony na łamach Bliżej przedszkola.

II. Cel Konkursu

Celem naszego konkursu jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli.

III. Harmonogram Konkursu

28.09.2018 r. - Rozpoczęcie Konkursu od momentu otrzymania zaproszenia do udziału w konkursie, dostarczanie prac.

31.10.2018 r. – Ostateczne przyjmowanie prac konkursowych.

05.10-09.10.2018 r.  Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród.

IV. Uczestnictwo w Konkursie

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli i szkół publicznych i niepublicznych, integracyjnych i specjalnych z Torunia

2. Dopuszcza się dowolną liczbę prac z danej placówki.

3. Dopuszcza się zgłoszenie prac plastycznych z placówki, która jest organizatorem

4. Zgłoszenie konkursowe (w załączniku nr 2) powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka
- wiek dziecka

- Tytuł pracy

- nazwę i adres placówki, e-mail, nr  telefonu

- imię i nazwisko nauczyciela, pod którego opieką dziecko wykonało pracę.

5. Zgłoszenie powinno być dokonane najpóźniej do 31.10.2018 r.

6. Praca  plastyczna w formacie A4,A3, wykonana dowolną techniką, nie może być pracą przestrzenną. Dopuszczalne są przyklejane elementy różnego rodzaju. Powinna być dostarczona do 31.10.2018 r. na adres:

Przedszkole Niepubliczne Gucio Integracyjne

ul. Poznańska 49

87-100 Toruń

7. W rozstrzygnięciu Konkursu wezmą udział wyłącznie prace zgodne z niniejszym Regulaminem.

8. Osoba odpowiedzialna za konkurs – nauczyciel  Edyta Świtała.

V. Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Rozstrzygnięcie nastąpi Przedszkolu niepublicznym Gucio Integracyjne w Toruniu, po obejrzeniu prac i podliczeniu przydzielonych im punktów.

2. Jury: Dyrektor– mgr Karolina Meller, wicedyrektor, nauczyciel  - mgr Edyta Świtała, nauczyciel mgr Katarzyna Suszczewicz.

3. Z przysłanych prac zorganizowana zostanie wystawa.

4. O nagrodzonych pracach poinformujemy e-mailem.

Załącznik nr 1

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ………………………………………………………..w postaci:

(imię i nazwisko dziecka)

- imienia,

- nazwiska,

- wieku,

- wizerunku,

……………………………………………………………..

Podpis rodzica

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ………………………………………………………..w postaci:

Imię i nazwisko nauczyciela, przygotowującego prace z dzieckiem

- imienia,

- nazwiska,

- placówki, którą reprezentuję

…………………………………………………………..

Podpis nauczyciela

w celu uczestnictwa w konkursie „Moja Niepodległa Polska” organizowanym przez  Przedszkole Niepubliczne GUCIO INTEGRACYJNE.

Uczestnictwo w konkursie wiąże się z ekspozycją prac plastycznych na tablicy w Przedszkolu Niepublicznym GUCIO INTEGRACYJNE, publikacją nagrodzonych i wyróżnionych prac w mediach społecznościowych, w czasopiśmie „Bliżej Przedszkola” oraz na portalu internetowym „Bliżej Przedszkola”

Zgodnie z art. 14 i art. 7 ust.3 informuję, iż:

1)    administratorem danych osobowych jest Przedszkole Niepubliczne  GUCIO INTEGRACYJNE reprezentowane przez Karolinę Meller – Dyrektora;

2)    dane osobowe będą przetwarzane w celu uczestnictwa w konkursie „Moja Niepodległa Polska” i na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;

3)    dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu emisji wyników konkursu nie dłużej jednak niż 5 lat od daty ogłoszenia wyników konkursu;

4)    ma Pan/i prawo do:

- dostępu do treści danych osobowych dziecka oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- do wniesienia skargi do organu nadzorczego – do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania (przez Panią/Pana), że przetwarzanie danych osobowych dotyczących dziecka narusza RODO;

6)    Podanie (przez Pana/Panią) danych osobowych dziecka jest warunkiem uczestnictwa dziecka w konkursie, a konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości uczestnictwa dziecka w konkursie;

7)    dane osobowe będą przekazywane następującym odbiorcom danych:

- wydawca czasopisma „Bliżej Przedszkola”

- administrator portalu „Bliżej Przedszkola”

8) dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Termin: 2018-10-31
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny