Konkurs 100 ROCZNICA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - kocham moją Ojczyznę

Konkurs dodał(a) ewa nowaczyk

na plakat o tematyce patriotycznej

„100 ROCZNICA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - kocham moją Ojczyznę”

„Nie chciejcie ojczyzny, która was nic nie kosztuje.”

I . ZAŁOŻENIA OGÓLNE

1.     Celem konkursu jest promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej,szacunku i miłości wobec Ojczyzny.

2.     Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych pięcioletnich i  sześcioletnich.

3.     Konkurs organizowany jest w ramach 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

4.     Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole nr 12 w Nowej Soli.

II. TEMATYKA, FORMAT PRAC

1.     Tematem prac jest ujęta w ramy plastyczne idea rozumienia patriotyzmu, jego przejawów, postaw.

2.     Prace muszą być wykonywane w formie plakatu. Dopuszczalne są wszystkie techniki plastyczne z fotografią włącznie. Format nie powinien być mniejszy niż A3 (duży blok rysunkowy).

III. PRZEBIEG KONKURSU I TERMINY

1. Dzieci wykonują prace samodzielnie. Mogą korzystać z opieki artystycznej nauczycieli.

2.     Placówka może wytypować do konkursu maksymalnie 3 prace.

W terminie do 02 listopada 2018 r. prace należy przesłać na adres:

Publiczne Przedszkole nr 12

oś. Konstytucji 3Maja 12H

67-100 Nowa Sól

W przypadku wysyłki pocztą o uznaniu pracy decyduje data stempla pocztowego (koordynatorem konkursu jest Pani Ewa Nowaczyk-Babacz.

5.     Do każdej z prac należy dołączyć metryczkę (załącznik do Regulaminu).

6.     Dyrektor Publicznego Przedszkola nr12 w Nowej Soli powołuje niezależną Komisję Konkursową, która przeprowadza formalną kwalifikacją prac (zgodność z regulaminem), a następnie  dokonuje ich oceny w skali 0-10 pkt. uwzględniając walory plastyczne, samodzielność,  sposób przedstawienia tematu.

7.     Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 5 i 6latki.

Nagrody zostaną przyznane za 3 pierwsze miejsca.

Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

9.     Informacja o wynikach konkursu zostanie przesłana na podany w metryczce adres poczty elektronicznej w terminie do  06 listopada  2018 r. oraz zamieszczona zostanie na stronie internetowej Publicznego Przedszkola nr12 w  Nowej Soli.

10. Wystawa pokonkursowa plakatów będzie miała miejsce w Publicznym Przedszkolu nr 12 dnia 10 listopada 2010 r. Zdjęcia prac zostaną opublikowane na stronie internetowej Publicznego Przedszkola nr 12 w Nowej Soli.

IV. NAGRODY

1.     Zdobywcy 3 pierwszych miejsc uzyskują tytuł laureata i otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom za udział w konkursie.

2.     Komisja Konkursowa może również przyznać wyróżnienia dla autorów prac o szczególnych walorach artystycznych, którzy nie uzyskali tytułu laureata.

Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność Publicznego Przedszkola nr 12 w Nowej Soli

UBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 12 W NOWEJ SOLI

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „100 ROCZNICA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - kocham moją Ojczyznę"

METRYCZKA PRACY

WIEK

IMIĘ I NAZWISKO

WOJEWÓDZTWO

POWIAT

GMINA

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

OPIEKUN (IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, TELEFON KONTAKTOWY KONIECZNIE E-MAIL

Oświadczam, że zostałem zapoznany z regulaminem i bez zastrzeżeń przyjmuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora na potrzeby konkursu

zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

PODPIS RODZICA LUB PRAWNEGO OPIEKUNA

(w przypadku uczestników niepełnoletnich)

METRYCZKĘ PROSIMY PRZYKLEIĆ NA REWERSIE PRACY KONKURSOWEJ

Termin: 2018-11-02