Ogólnopolski Konkurs Internetowy - Zwierzaki cyfraki - fantazje komputerowe

Konkurs dodał(a) Maria Setera

Zapraszamy wszystkich fascynatów komputerowych do udziału w konkursie!

Cel konkursu:

• Rozwijanie zainteresowań dzieci techniką komputerową,
• Zachęcanie dzieci do zastosowania w działaniach plastycznych wiedzy komputerowej.
• Wdrażanie do posługiwania się komputerowym programem graficznym
• Rozwijanie wyobraźni twórczej dziecka.

Regulamin:

• Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole nr 2 w Sędziszowie Młp. Osiedle  Młodych 9, 39-120 Sędziszów Małopolski

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-letnich,

• Technika wykonania pracy – komputerowa, w programie graficznym Paint lub innym.

• Każda placówka może nadesłać maksymalnie 1 prace.

• Termin nadsyłania prac -  do 30 czerwca 2018 r.

• Prace prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

mery2705@interia.pl

• Do pracy prosimy dołączyć metryczkę:
imię i nazwisko dziecka, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela, adres i e-mail przedszkola.

• Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli ustawowych wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także jest potwierdzeniem wyrażenia przez nich zgody na:

a) przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w oparciu o wyrażoną zgodę, w tym imienia i nazwiska dziecka, roku urodzenia, danych placówki przedszkolnej, imienia i nazwiska nauczyciela przygotowującego dziecko w celach związanych z organizacją konkursu;

b) administratorem danych przetwarzanych w celu organizacji konkursu jest Publiczne Przedszkole nr 2 w Sędziszowie Młp.

• Nadesłane prace stają się własnością Organizatora

• Komisja powołana przez Organizatora dokona oceny prac

• Kryteria oceny: kreatywność, pomysłowość, oryginalność , samodzielność wykonania.

• Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca i 3 wyróżnienia (nagrody zostaną przesłane pocztą)

• Ogłoszenie wyników nastąpi 04 lipca 2018 r. na stronie internetowej www.korczaknr2.pl

• Postanowienia niniejszego regulaminu są podstawą prowadzenia konkursu, a ich interpretacja należy wyłącznie do Organizatora. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Termin: 30 06 2018
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski