"Nasze symbole patriotyzmu" -przedłużamy termin

Konkurs dodał(a) Małgorzata Dudek

Przedszkole Miejskie nr 44 w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim konkursie

"Nasze symbole patriotyzmu"

Forma konkursu – przestrzenna, kokarda ,wykonana techniką dowolną

Cele konkursu:

- Kształtowania wyobraźni dzieci poprzez prace plastyczne i techniczne,

- Inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej,

- Umożliwienie prezentacji twórczości dzieci,

- Kształtowanie u dzieci poczucia przynależności społecznej do wspólnoty  narodowej oraz postawy patriotycznej,

- Wpajanie szacunku do symboli narodowych.

- Dzielenie się pomysłami.

1. Zadaniem uczestników konkursu  jest wykonanie przestrzennej kokardy – jako polskiego symbolu.

2. Technika dowolna.

3. Format: dowolny.

4. Przy ocenie będą brane pod uwagę: czy praca została wykonana samodzielnie, pomysłowość, estetyka.

5. Konkurs trwa od 07.05.2018 r. do  08.06.2018 r. – decyduje data stempla pocztowego.

6. Prace przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

7. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.

8. Prace należy przesłać pocztą w terminie (nieprzekraczalnym) 08.06.2018 r. na adres:

ul. Lubelska 49

41- 219 Sosnowiec

z dopiskiem konkurs Ogólnopolski p. Białoń, p. Kralovska

9. Z każdej placówki max. 2 prace.

10. Wiek uczestników 5-6 lat.

11. Na odwrocie każdej pracy dołączyć  należy metryczkę (imię i nazwisko autora, placówka, w której nauczyciel pracuje, adres placówki, adres e-mail nauczyciela,na który, mamy przesłać podziękowania) wymagane jest także przysłanie czytelnie wypełnionego załącznika: załącznik nr 1 – oświadczenie. Bez tego dokumentu praca nie będzie brana pod uwagę.

12. O wyłonieniu zwycięzców zadecydyduje specialnie powołana do tego celu komisja konkursowa.

13. Komisja w składzie 3 nauczycieli przedszkola organizującego konkurs, wyłoni zwycięzców I, II, III miejsca. Autorzy prac nagrodzonych otrzymają atrakcyjne nagrody: książki i inne niespodzianki, a wszyscy uczestnicy podziękowania za udział, które zostaną wysłane na podany przez nauczyciela adres e –mail.

14. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do  15.06.2018 r.  A wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Bliżej Przedszkola.

15. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. Uczestnik Konkursu, przesyłając swoją pracę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Małgorzata Białoń małgorzatadudek1983@gmail.com

Aleksandra Kralovska nianiaogg1@wp.pl

Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

WZÓR METRYCZKI

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA:

WIEK:

NAZWA I ADRES PLACÓWKI:

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY:

TEL. KONTAKTOWY:

Oświadczam, że zostałem zapoznany z regulaminem konkursu i bez zastrzeżeń przyjmuję postanowienia. Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r. Poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele związane z udziałem w I Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Nasze symbole patriotyzmu”.

PODPIS RODZICA

…………………………………………………………….