Międzynarodowy i Ogólnopolski KONKURS PLASTYCZNY "W ŚWIECIE BAŚNI"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Nocoń

Serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym pt.

„W świecie baśni”

Drodzy uczestnicy konkursu!

Każdy z nas uwielbia bajki. Czytają nam je dorośli, później sami po nie sięgamy. W bajce świat jest zaczarowany, wszystko może się wydarzyć. Bajki są różne. Potrafią nas rozśmieszyć, zaciekawić, rozmarzyć, pouczyć a nawet zachęcić do działania, są one lekarstwem na smutek i nudę.

Zapraszamy wszystkie dzieci 5 i 6 letnie do udziału w Konkursie pt: " W świecie baśni", na wykonanie najpiękniejszej ilustracji do znanej baśni.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Niepubliczne Przedszkole w Witeradowie.

2. Cele konkursu:

- rozwijanie twórczości literackiej oraz kreatywności plastycznej,

- rozbudzanie zamiłowania i szacunku do literatury,

- kształtowanie poczucia estetyki i staranności wykonywanej pracy.

3. Wiek: konkurs jest przeznaczony dla dzieci z oddziałów przedszkolnych (5-6 lat).

4. Forma pracy plastycznej - dowolna (mile widziane formy przestrzenne).

5. Technika wykonania prac:  dowolna.

Uwaga! Nie będą brane pod uwagę prace wykonane przez osoby dorosłe.

Metryczki z opisem autora pracy i danymi placówki i opiekuna prosimy umiescić na pracy.

6. Ocena prac i nagrody:

Jury przyzna nagrody:

I, II, III miejsce

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wynikach mailowo. Dyplomy i nagrody zostaną przesłane pocztą.

Przy ocenianiu prac będą brane pod uwagę: pomysłowość i oryginalność tekstu, staranność i estetyka oraz powiązanie wykonanych ilustracji z treścią opowiadania,

Wszyscy uczestnicy, otrzymają drogą mailową (do wydruku we własnym zakresie) dyplom za udział w konkursie, a nauczyciele podziękowania za sprawowanie opieki merytorycznej podczas przygotowania dzieci do konkursu.

7. Terminy:

Nadsyłanie prac konkursowych do dnia 10.06.2018 r. (liczy się data wysłania)

Publikacja wyników konkursu na stronie przedszkola -  www.blizejprzedszkola.pl.

8. Adres:

Niepubliczne Przedszkole

Witeradów 394

32-300 OLKUSZ

"KONKURS plastyczny"

9. Postanowienia końcowe:

PO ZAKOŃCZENIU KONKURSU PRACE PLASTYCZNE PRZECHODZĄ NA WŁASNOŚĆ PLACÓWKI ORGANIZUJĄCEJ KONKURS I MOGĄ BYĆ W NIEJ WYKORZYSTANE W DOWOLNY SPOSÓB. UDZIAŁ W KONKURSIE JEST RÓWNOZNACZNY Z WYRAŻENIEM ZGODY NA W/W REGULAMIN.

Opiekun konkursu
Agnieszka Nocoń