"Piękno mojego miasta"

Konkurs dodał(a) Aneta Krupa

Informujemy, że w wyniku mailowego głosowania w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Nauczycieli pod hasłem „Piękno mojego miasta”

I miejsce zajęła Wiktoria Miros z Przedszkola Little AntBee w Radzyminie  (wiersz nr 2)

II miejsce zajęła Klara Mazur z Miejskiego Przedszkole nr 93 w Katowicach  (wiersz nr 1)

III miejsce zajęła Agata Rybacka z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 (wiersz nr 4)

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszym konkursie.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane pocztą albo umieszczone w skrytkach w CUW - dotyczy przedszkoli z Katowic.

Termin: 2018-05-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski