"DOBRE WYCHOWANIE, CZYLI BON TON PRZEDSZKOLAKA"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Bednarz

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 14 W SOSNOWCU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

POD HASŁEM:

„DOBRE WYCHOWANIE, CZYLI BON TON PRZEDSZKOLAKA”

„Uprzejmość – trudna to sztuka, lecz czasu na nią nie szkoda.

Za nią cię spotka nagroda, choćbyś jej nawet nie szukał.” Ch. Perrault

Celem konkursu jest:

·       Zainteresowanie różnymi formami grzecznościowymi

·       Rozumienie konieczności przestrzegania przyjętych form grzecznościowych

·       Budowanie przez dziecko pozytywnego obrazu własnej osoby

·       Rozwijanie oryginalności w doborze technik, kompozycji i materiałów w tworzeniu swojej pracy

·       Promowanie twórczości dziecięcej

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

2. Technika wykonania pracy jest dowolna.

3.  Format pracy dowolny.

4.  Każda praca zgłoszona do konkursu powinna zawierać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, wiek, adres przedszkola lub szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna plastycznego.

5. Z jednego przedszkola można nadesłać maksymalnie 3 prace.

6.  Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

7. Ostateczny termin nadsyłania prac: 25.05.2018 r.

8.  Wystawę prac konkursowych można będzie obejrzeć na terenie przedszkola do 10.06.2018 r.

9.  Opiekuni plastyczni oraz uczestnicy konkursu otrzymają podziękowania i dyplomy.

10.  Najciekawsze 3 prace zostaną nagrodzone.

11.  Dyplomy i podziękowania zostaną rozesłane do placówek do dwóch tygodni od zakończenia konkursu (10.06.2018 r.)

12.  Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola : https://przedszkole14.edupage.org/

13.  Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu swoich danych osobowych (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z póź. zm.).

14. Udział jest jednoznaczny  z przekazaniem prawa autorskiego na rzecz Organizatora do wykorzystania prac oraz danych personalnych do realizacji konkursu.

15.  Prace należy składać lub przesyłać na adres:

ul. Mariana Maliny 25

41-200 Sosnowiec

16.  Do pracy należy dołączyć kopertę zwrotną i znaczek (uczestnicy z poza Sosnowca).

17. Informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: (32) 266 76 62 u organizatorek konkursu: Marioli Balcerek, Anety Kyrcz, Doroty Oleś.

Termin: 2018-05-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski