Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Moja książeczka..."

Konkurs dodał(a) Katarzyna Rynkowska

Przedszkole Samorządowe nr 39 w Białymstoku

serdecznie zaprasza do udziału w

Ogólnopolskim Rodzinnym Konkursie Literacko- Plastycznym

„Moja książeczka - bajeczka”

II edycja

ORGANIZATOR:

Przedszkole Samorządowe Nr 39

ul. Witosa 22

e-mail: ps39@um.bialystok.pl

CELE KONKURSU:

- promowanie czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych,

- propagowanie wspólnego, rodzinnego spędzania czasu,

- rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności,

- wzmacnianie wiary we własne możliwości,

- rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych,

- budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi.

REGULAMIN:

• Konkurs adresowany jest do rodzin dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4, 5-6-latki z placówek przedszkolnych z całej Polski.

• Dzieci wraz z rodzicami wymyślają własną bajkę, opowiadanie, które muszą zilustrować dowolnymi technikami plastycznymi i złożyć w formie książeczki.

• Na okładce z tyłu prosimy dopiąć wypełnioną pismem drukowanym KARTĘ ZGŁOSZENIA.

• Dodatkowo prosimy, aby książka na okładce miała podany tytuł i autora.

• Prace należy dostarczyć na adres organizatora do 30 maja 2018 r.

• Prace oceniać będzie Komisja konkursowa powołana przez organizatora. Decyzja komisji jest ostateczna i niepodważalna.

• Wyniki zostaną ogłoszone 5 czerwca 2018 r.

• Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w konkursie plastycznym, zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną na adres swojej placówki przedszkolnej.
    Organizatorzy przewidują dyplomy i nagrody rzeczowe dla laureatów.

• Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom. Organizator zastrzega sobie prawo do ekspozycji prac w celach propagowania konkursu.

• Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie do dnia zakończenia nadsyłania prac konkursowych.

• Sytuacje nieobjęte niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator konkursu.

• Przedszkola nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych   Osobowych    z   dnia   29 .08. 1997 roku,    Dz. U.  z  2016 r.  poz.  922.).

Prace należy dostarczyć na adres:

Przedszkole Samorządowe nr 39

ul. Witosa 22

Grupa III „Biedronki”

Organizatorzy: Katarzyna Rynkowska, Katarzyna Dardzińska, Alicja Lange, Izabela Wiślińska, Marzena Łotko.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 510728626.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie :)

Termin: 2018-05-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski