Ciekawa pomoc dydaktyczna

Konkurs dodał(a) Joanna Semeniuk-Czubacka

Konkurs dla nauczycieli wychowania przedszkolnego z LUBLINA

"Ciekawa pomoc dydaktyczna"

Cele konkursu:

- rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych nauczycieli;

- umożliwienie prezentacji własnej twórczości.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie.

2. Konkurs adresowany jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego pracujących w mieście LUBLIN.

3. Zadaniem uczestników jest stworzenie ciekawej, atrakcyjnej pomocy dydaktycznej z zakresu jednej z  aktywności: językowa, matematyczna, artystyczna (plastyka, muzyka) lub ruchowa.

4. Każdą pracę prosimy zaopatrzyć w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, adres placówki z nr telefonu, adres e-mail nauczyciela, krótki opis pomocy/ jej zastosowanie.

5. Z jednej placówki można przesłać maksymalnie 3 prace konkursowe.

6. Nadesłane prace będą oceniane przez powołane jury, które  oceni je pod względem oryginalności, pomysłowości, możliwości zastosowania pomocy w edukacji przedszkolnej.

7. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem Konkursu i zaakceptowaniem jego warunków. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.

8. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatorów.

9. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, zaś wszyscy nauczyciele biorący udział w konkursie otrzymają podziękowania przesłane na podany adres email.

10. Prace konkursowe należy dostarczać/ przesyłać do 18 maja 2018 roku na adres:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12

ul. Wolska 5a

z dopiskiem: Pomoc dydaktyczna gr. V

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 maja 2018 roku.

Organizatorzy konkursu:

Katarzyna Kamińska