Ogólnopolski konkurs dla nauczycieli na scenariusz zajęć o policji

Konkurs dodał(a) Ewa Jeziorowska

Konkurs adresowany jest do nauczycieli przedszkoli i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych z terenu całej Polski.
Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na scenariusz zajęć o policji.

Celem konkursu jest:
- propagowanie zajęć edukacyjnych prowadzonych w przedszkolach lub szkołach dotyczących bezpieczeństwa,
- umożliwienie nauczycielom dzielenia się doświadczeniem i wiedzą metodyczną w zakresie bezpieczeństwa (policji, policjantów, itp.).

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych nauczycieli przedszkoli i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych z terenu całej Polski.

3. Przewidziane są trzy nagrody główne dla nauczycieli za najciekawsze scenariusze zajęć dydaktycznych dla dowolnej grupy wiekowej.

4. Scenariusz zajęcia powinien/może być wcześniej zrealizowany z dziećmi w dowolnej grupie w przedszkolu, przez nauczyciela - autora scenariusza.

5. Wszystkie scenariusze nadesłane na konkurs powinny zawierać metryczkę, wypisaną DRUKOWANYMI literami KOMPUTEROWO:
- imię i nazwisko autora,
- adres do korespondencji,
- telefon kontaktowy,
- adres placówki, o ile jest inny niż podany do korespondencji.

6. Konkursowe scenariusze winny być przesłane w formie wydruku oraz w formie nagrania na płycie CD.

7. Termin nadsyłania prac upływa 25.05.2018 r. (decyduje data stempla pocztowego).

8. Najciekawsze scenariusze zostaną wyłonione przez komisję konkursową, powołaną przez organizatora konkursu do 8 czerwca 2018 roku.

9. Organizator zapewnia przesłanie wszystkich nadesłanych scenariuszy uczestnikom konkursu w formie plików na płycie CD.

10. Autorzy trzech scenariuszy uznanych przez komisję konkursową za najciekawsze, oprócz dyplomów i płyty CD ze scenariuszami, otrzymają nagrody.
Kryterium wyboru to:
- oryginalność,
- pomysłowość,
- wartość merytoryczno-metodyczna.

11. Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane do uczestników konkursu w terminie dwóch tygodni od daty pracy komisji konkursowej.

12. Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora - www.przedszkole15bedzin.com.pl oraz na stronie www.blizejprzedszkla.pl i w lokalnej prasie.

13. Organizator nie bierze udziału w konkursie, jedynie może udostępnić swój scenariusz uczestnikom konkursu w formie pliku na płycie CD.

14. Nauczyciele, którzy pragną otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu proszeni są o załączenie do wysłanych prac zaadresowanej koperty (format A4) ze znaczkiem.

15. Wymagane jest przysłanie czytelnie wypełnionych załączników:

- Załącznik nr 1 - oświadczenie o przeniesieniu majątkowych praw autorskich dla nagrodzonej pracy - scenariusza zajęć - w konkursie (LINK DO STRONY)
- Załącznik nr 2 - umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych (LINK DO STRONY)
Bez tych dokumentów praca nie będzie brana pod uwagę.

16. Nadesłanie scenariuszy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. Uczestnik Konkursu, przesyłając swoją pracę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833), w celach przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród. Uczestnik ma prawo wglądu do danych, które go dotyczą, oraz naniesienia do nich poprawek.

17. Prace prosimy nadsyłać na adres organizatora:

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15

UL. BARLICKIEGO 75

42-506 BĘDZIN

z dopiskiem: "konkurs - policja"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie: mgr Małgorzata Olesiak-Zdonek
Wszelkie wątpliwości, pytania wyjaśnić można telefonicznie (32 7602632) lub wysyłając e-mail na adres: jwewa@interia.pl
Koordynator konkursu: mgr Ewa Jeziorowska

Termin: 2018-05-25