Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Kocham Las"

Konkurs dodał(a) ANNA GONERSKA

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Las”.

Już po raz piąty nasza szkoła była organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, tym razem tematem przewodnim był las, a tytuł konkursu, to „Kocham Las”. Koordynatorem inicjatywy i pomysłodawczynią była Anna Gonerska, a współorganizatorką p. Anna Sandelewska. Najśmielsze oczekiwania przeszła ilość nadesłanych prac. W konkursie wzięło udział 135 placówek z całej Polski, a wszystkich prac, które otrzymaliśmy było 315. Bogactwo form, różnorodność technik, ekspresja, kreatywność, pomysłowość oraz inwencja twórcza zastosowane w pracach spowodowały, że wybór tych naj… był bardzo trudny. Jury (A. Gonerska, A. Goska, A. Sandelewska) przez kilka dni debatowało nad ostateczną decyzją, które prace nagrodzić. Wiele z nich zdobi holl naszej szkoły na przygotowanej przez organizatorki konkursu wystawie. Należy także nadmienić, że Patronat Honorowy nad konkursem objęły Lasy Państwowe, a nagrody w konkursie zostały ufundowane przez: Nadleśnictwo Piotrków, księgarnię Pegaz – Piotrków Tryb. oraz księgarnię „Tania książka”- Leszek Pawlak.

W związku z wprowadzeniem do wszystkich instytucji RODO poniżej podane zostaną tylko imiona i nazwiska dzieci, których prace zostały nagrodzone. Nagrody oraz dyplomy wyślemy w najbliższym czasie pocztą.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i serdecznie zapraszamy w przyszłości do udziału w kolejnych konkursach. Każdy opiekun ma możliwość pobrania i wydrukowania dyplomu dla dzieci za udział w konkursie.

WYNIKI:

Kategoria wiekowa 7-10 lat

Zuzanna Chmielnicka

Marta Minichowska

Aniela Sikorska

Ewa Minda;

Martyna Cieślak;

Dominika Korytkowska;

Sara Rzendkowska

Kategoria wiekowa 5-6 lat

Szymon Rusznica

Milenka Watracz