Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Nasze polskie stroje ludowe"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Świrta

W konkursie wzięło udział 24 Przedszkoli publicznych, niepublicznych i punktów przedszkolnych z całego kraju. Do konkursu zostało zgłoszonych 38 prac.

Komisja w składzie: Dyrektor przedszkola „Jarzębinka” z Nowych Skalmierzyc Pani Anna Walczak, Kierownik Oświaty Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Pan Daniel Mituła, Wiceprezes Stowarzyszenia „Przyjaciół Jarzębinki” Pani Hanna Kubicka oraz  Panie: Maria Różańska i Katarzyna Świrta, dokonała oceny prac plastycznych zgłoszonych na konkurs i wyłoniła laureatów  w dwóch kategoriach wiekowych. Osoby oceniające brały pod uwagę: zgodność tematyki wykonanej pracy z hasłem przewodnim konkursu, samodzielność wykonania, oryginalność ujęcia tematu, estetykę wykonania pracy oraz pomysłowość.

Lista laureatów:

KATEGORIA WIEKOWA - 3-4-LATKI:

MIEJSCE I

Kornelia Ulbrych – Kotowiecko (woj. wielkopolskie) n-el: Bogumiła Stodolna

Oliwia Kondratko - Tychy (woj. śląskie) n-el.: Marta Nowak

MIEJSCE II

Ignacy Kondrat – Szklary Dolne (woj. dolnośląskie) n-el.: Anna Steć

Pola Adamarek – Mielec (woj. podkarpackie) n-el.: Dorota Rudolf

MIEJSCE III

Wiktoria Wawak – Tychy (woj. śląskie) n-el.: Agnieszka Kuglarz - Bieczyńska

KATEGORIA WIEKOWA - 5-6-LATKI:

MIEJSCE I

Natalia Ziobroń – Kraków (woj. małopolskie) n-el.: Katarzyna Kowalewska – Panek

MIEJSCE II

Aleksandra Filipek - Chorzelów (woj. podkarpackie) n-el: Alicja Siebierańska

MIEJSCE III

Gabriela Chmielak – Knurów (woj. małopolskie) n-el.: Magdalena Mikrut

WYRÓŻNIENIA:

Maksymilian Stopka – Knurów (woj. małopolskie) n-el.: Magdalena Mikrut

Aleksandra Duszkiewicz – Chorzelów (woj. podkarpackie) n-el: Alicja Siebierańska

Zuzanna Miętus – Knurów (woj. małopolskie) n-el.: Magdalena Mikrut

Adam Szemraj – Skawina (woj. małopolskie) n-el.: Maria Repeta

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą.

Dyplomy za udział w konkursie dla wszystkich pozostałych dzieci oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane drogą mailową na podane przez Państwa adresy.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i udział w naszym konkursie.

Termin: 2018-04-27
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski