Mali odkrywcy czyli jak przedszkolaki poznają świat za pomocą zmysłów

Konkurs dodał(a) anna słomnicka-matyjaszczyk

KONKURS DLA NAUCZYCIELI!

"Mali odkrywcy czyli jak przedszkolaki poznają świat za pomocą zmysłów"

Cele konkursu:

Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z innymi nauczycielami.

Zasady konkursu:

1.   Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 400 przy ul. Lokajskiego 2 w Warszawie.

2.   Konkurs organizowany jest dla nauczycieli przedszkoli z Warszawy i okolic.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1.   Przedmiotem konkursu jest przygotowanie scenariusza zajęć dla dzieci przedszkolnych dotyczących poznawania przez dzieci świata za pomocą zmysłów i przesłanie go w wersji elektronicznej na adres:

dzieci400@interia.pl

lub w wersji papierowej na adres:

ul. Lokajskiego 2

z dopiskiem KONKURS DLA NAUCZYCIELI

2.   Scenariusz musi zawierać elementy tj.: imię i nazwisko nauczyciela, adres e-mail, adres i numer telefonu placówki, temat zajęć, grupa wiekowa, cele, środki dydaktyczne, przebieg zajęć. Dodatkowym atutem będą dołączone zdjęcia z realizacji zajęć oraz zdjęcia pomocy dydaktycznych.

3.   Każdy nauczyciel może nadesłać max. 3 scenariusze. Muszą być to prace indywidualne.

4.  Termin składania scenariusza upływa z dniem 30.04.2018 r.

5.   Jury powołane przez Organizatora dokona oceny prac do dnia 10.05.2018 r.

6.   Jury podczas oceny scenariuszy będzie kierować się następującymi kryteriami:

• atrakcyjność (połączenie treści edukacyjnych z ciekawą formą przekazu)
  • poprawność metodyczna
  • zgodność z podstawą programową wychowania przedszkolnego
  • różnorodność w doborze pomocy dydaktycznych
  • dostosowanie zajęć do możliwości dzieci

7. Ogłoszenie wyników nastąpi do 14.05.2018 r.

Lista osób nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na:
-  stronie internetowej przedszkola w zakładce Konkursy oraz  zostanie wysłana do nauczycieli na adres e-mail.

8. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody drogą pocztową.

9. Podziękowania dla nauczycieli biorących udział w konkursie wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

10. Nadesłane scenariusze stają się własnością Organizatora i nie będą odsyłane autorom.

11. Nadesłanie scenariusza na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także jest potwierdzeniem wyrażenia przez nich zgody na:

• przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w oparciu o wyrażoną zgodę, w tym imienia i nazwiska, danych placówki przedszkolnej w celach związanych z organizacją konkursu.
  • Umieszczenia imienia i nazwiska laureatów na stronie internetowej Przedszkola nr 400, stronie blizejprzedszkola.pl.

-   Administratorem danych przetwarzanych w celu organizacji konkursu jest  Przedszkole nr 400 z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe przetwarzane w wyżej określonym zakresie są zebrane dobrowolnie przez Organizatora od uczestników. Uczestnicy są poinformowani o prawie dostępu do treści danych osobowych i prawie ich poprawiania .

12. Uczestnicy konkursu oświadczają, że przysługują im jako twórcom wyłączne autorskie prawa osobiste i majątkowe do zgłaszanych scenariuszy, w pełnym zakresie, bez żadnych ograniczeń lub obciążeń na rzecz osób trzecich.

13. Postanowienia niniejszego regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Organizatora. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Dodatkowych informacji udzielają nauczycielki:
Anna Słomnicka-Matyjaszczyk
Katarzyna Długokęcka