Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Ja i mój pupil"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Wengerska

1. Konkurs kierowany jest do polskich i zagranicznych przedszkoli.

2. Celem konkursu jest:
- rozbudzanie wrażliwości i szacunku do zwierząt,
- rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców,
- zachęcanie do wspólnego spędzania czasu.

3. Czas trwania konkursu: 12.03.2018 r. – 06.04.2018 r.

4. Zadaniem uczestników konkursu jest:
- wykonanie zdjęcia przedstawiającego dziecko wspólnie ze zwierzątkiem, wywołanie go w rozmiarze 15cm x 21cm,
- ułożenie krótkiej rymowanki zawierającej imię zwierzątka zamieszczonego na zdjęciu.
Wydrukowaną rymowankę dołączoną do zdjęcia za pomocą spinacza wysyłamy pocztą na niżej podany adres.

5. Każde zdjęcie musi posiadać naklejoną z tyłu metryczkę (napisaną czytelnymi, drukowanymi literami lub komputerowo)
- imię, nazwisko oraz wiek dziecka,
- imię i nazwisko nauczyciela,
- adres placówki,
- telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

6. Prace należy przesłać na poniższy adres placówki:

ul. Sztolniowa 29c

44-251 Rybnik

z dopiskiem „JA I MÓJ PUPIL”

7. Prace konkursowe będą ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury w dwóch kategoriach wiekowych 3,4-latki i 5,6-latki.

8. W konkursie przewiduje się nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej, dyplomy za udział dla wszystkich uczestników i podziękowania dla nauczycieli przesłane zostaną w wersji elektronicznej na podany adres e-mail.

9. Kryteria oceny prac:
- pomysłowość,
- zgodność pracy z tematem.

10. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 14.04.2018r. na stronie internetowej przedszkola www.p50.miastorybnik.pl

11. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikację danych osobowych dzieci i nauczycieli. Prawa autorskie przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na filmowanie, fotografowanie oraz bezpłatne publikacje prac, jak i upublicznianie wizerunku na stronach internetowych, facebooku, gazetach itp., promujących działalność kulturalną i udział w konkursie.

12. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać u koordynatorów konkursu:

Aleksandra Wengerska (aleksandra.wengerska@gmail.com)
Ewelina Kawik (ewellina18@op.pl)