Wyniki konkursu "Świat w cyfrach ukryty"

Konkurs dodał(a) Danuta Wojaczek

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu plastycznego pt. „Świat w cyfrach ukryty” organizowanego przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Jana Brzechwy w Rybniku.

Na konkurs wpłynęły 42 prace.

Kategoria dzieci 3-4-letnich:

I miejsce Cyprian Majewski Przedszkole Samorządowe nr 2 „Mali Odkrywcy” z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu

II miejsce Zuzanna Roeder Przedszkole nr 21 w Rybniku

III miejsce Lena Kempny Przedszkole 32 w Rybniku

Kategoria dzieci 5-6-letnich:

I miejsce Daria Tkocz Przedszkole nr 9 w Rybniku

II miejsce Alicja Szańczuk Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

III miejsce Łucja Adamczyk Przedszkole Samorządowe nr 2 „Mali Odkrywcy” z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu

Wyróżnienie otrzymują:

Laura Mierzejewska Przedszkole Samorządowe w Długosiodle

Lena Głosek Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Serdecznie gratulujemy wygranym oraz dziękujemy za udział w konkursie.

Termin: 2018-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski