"NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

Konkurs dodał(a) Magdalena Hossa

Publiczne Przedszkole nr 1  w Sędziszowie Młp. z Odziałem  Zamiejscowym w Wolicy Ługowej

serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami  do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym na:

„NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”

Termin składania prac: do 30.03.2018 r.

Cele konkursu:

• propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi,
  • rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi,
  • kształcenie inwencji twórczej, wyobraźni oraz sprawności manualnej,
  • promowanie twórczości dziecięcej.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych i ich rodzin.

2. Zadaniem jest wykonanie najpiękniejszej kartki wielkanocnej. Przy ocenie nie będzie liczyła się samodzielność wykonania pracy przez dziecko, ale to, aby praca była najpiękniejsza.

3. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Każde dziecko może zgłosić do konkursu dowolną ilość prac, które muszą być podpisane   ( imię i nazwisko autora pracy, wiek i grupa przedszkolna oraz opiekunowie, adres placówki, e-mail. )

4. Technika plastyczna pracy: dowolna.

5. Format pracy: praca płaska, format A5 lub A6.

6. Termin składania prac: do 30.03.2018 r.  u wychowawczyń grup.

7. Prace oceniać będzie komisja powołana przez organizatorów konkursu.

8. Kryteria oceny:

- zgodność pracy z tematem,

- pomysłowość i oryginalność,

- estetyka wykonania.

- sposób zastosowania technik plastycznych.

9. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi: 07.04.2018 r.

10. Powołana komisja wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają dyplomy i nagrody.

11. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola i na stronie Bliżej przedszkola.

12. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów.

13. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów konkursu i zostaną wystawione na kiermaszu świątecznym, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup strojów na występy dzieci.

Organizatorki konkursu:

Anna Ochał

Magdalena Hossa

Termin: 2018-03-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski

Organizator

Publiczne Przedszkole nr1 w Sędziszowie Młp. z Oddziałem Zamiejscowym w Wolicy Ługowej
3 Maja 21
39-120 Sędziszów Małopolski