BOCIAN ZWIASTUN WIOSNY - Ogólnopolski konkurs plastyczny

Konkurs dodał(a) Ania Iwanicka

Konkurs "Bocian zwiastun wiosny" rozstrzygnięty!

Z nadesłanych prac jury wyłoniło nastepujących zwycięzców, którym serdecznie GRATULUJEMY!

Agata Bernaś

Publiczne Przedszkole w Kamionce

Maja Mikołajczyk

Samorządowe Przedszkole w Łącku

Emilia Saniogorska

Przedszkole Fundacji "Clever"

Wyróznienie specjalne:

Wojtuś Knysiak

Przedszkole nr 18 w ZSP nr 5 Dąbrowa Górnicza

Wyróżnienie:

Hanna Dobosz

Przedszkole nr 17 Elbląg

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli , którzy wspierali dzieci w twórczej pracy.

Termin: 2018-03-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski