Wielkanocna Kartka Przedszkolaka

Konkurs dodał(a) Kamila Bączkowska

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krąplewicach

Cele konkursu:

• pobudzanie aktywności twórczej dzieci;

• rozwijanie kreatywności;

• rozwijanie wrażliwości estetycznej;

• rozwijanie plastycznych zainteresowań i zdolności dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do wychowanków przedszkolnych w całej Polsce. Zadaniem uczestnika biorącego udział w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej ,,Wielkanocna Kartka Przedszkolaka”.

2. Format pracy: otwierana kartka, podstawą kartka A4.

3. Technika pracy: materiały dowolne, prace płaskie, bez materiałów sypkich

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

I – dzieci 3-4-letnie;

II – dzieci 5-6-letnie.

4. Do pracy konkursowej należy dołączyć metryczkę dziecka (przyklejoną z tyłu kartki) tj.:

- Imię i nazwisko dziecka:

- Wiek autora:

- Dokładny adres placówki:

- Imię i nazwisko nauczyciela (pod kierunkiem którego była wykonywana praca):

- E-mail i numer telefonu nauczyciela:

5. Przedszkole przystępujące do konkursu może zgłosić max. 3 prace w każdej kategorii wiekowej (czyli max. 6 prac z danej placówki).

6. Prace konkursowe należy składać lub nadsyłać na adres:

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Oddział Przedszkolny

Krąplewice 30

86-131 Jeżewo

z dopiskiem "KONKURS"

7. Prace należy dostarczyć do 14 marca 2018 r. (środa). Liczy się data stempla pocztowego.

8. Komisja powołana przez organizatora oceniać będzie:

• SAMODZIELNOŚĆ wykonania pracy;

• pomysłowość;

• estetykę;

• wkład pracy w wykonanie kartki.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 marca 2018 r. (poniedziałek). Jury konkursowe przyzna 3 miejsca w każdej kategorii wiekowej. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Przewidywane również wyróżnienia (bez nagród rzeczowych). Zwycięzcom, wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom przyznane zostaną dyplomy. Nauczycielom zostaną przyznane podziękowania. Wszystkie dyplomy i podziękowania przesyłane zostaną DROGĄ MAILOWĄ podaną przez nauczycieli na kartce konkursowej (dyplomy przesłane zostaną max. do 4 kwietnia 2018 r.).

10. Wyniki konkursu ogłoszone będą 19 marca 2018r. na stronie: http://spkraplewice.szkolnastrona.pl/, w zakładce Aktualności.

11. Prace przechodzą na własność organizatora i wywieszone zostaną na holu szkoły.

Zapraszam do udziału w konkursie.

Termin: 2018-03-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski