Wyniki konkursu "Niezwykła przygoda mojego Misia"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Uher

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i przepraszamy za dłuższy czas oczekiwania na wyniki. Prace spływały z całej Polski do 15 marca włącznie, mimo terminowego nadania przesyłek, a każdą pracę chciałyśmy wziąć pod uwagę. Zatem uroczyście ogłaszamy zwycięzców:

• I miejsce ex aequo Emilia Sitko wraz z p. Aldoną Kazimierską z Gminnego Przedszkola w Wyrach oraz Mikołaj Rytwiński z p. Małgorzatą Rybacką z Przedszkola nr 106 we Wrocławiu
  • II miejsce Polina Vozniak z p. Pauliną Frąc i p. Moniką Wiśniewską z Przedszkola Miejskiego nr 207 w Łodzi
  • III miejsce Agata Sękowska z p. Małgorzatą Sękowską z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Czersku

Przyznano również 2 wyróżnienia:

dla wspaniałych Skrzatów i p. Ewy Leskiewicz- Sulki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Praszce

oraz dla Katarzyny Nikiel i p. Barbary Główki z Przedszkola nr 56 „Niezapominajka” we Wrocławiu

Nagrodę specjalną za największą liczbę znaczków na kopercie otrzymuje p. Marlena Monieta z Przedszkola nr 123 we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy! Podziękowania oraz dyplomy zostaną rozesłane drogą mailową do końca marca, nagrody rzeczowe dla zwycięzców prześlemy pocztą.

Agnieszka Uher

Agata Podskarbi- Malik

Termin: 2018-02-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski