PODSUMOWANIE KONKURSU - BAJKOWY ŚWIAT FIGUR GEOMETRYCZNYCH

Konkurs dodał(a) KORNELIA PRZYWARA

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „BAJKOWY ŚWIAT FIGUR GEOMETRYCZNYCH” zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Młp.

Dnia 16 lutego 2018 r. komisja w 5 osobowym składzie wyłoniła zwycięzców. Wybór był bardzo trudny. Spośród 114 prac nadesłanych z całej Polski, wybrano 6 i przyznano I, II, III miejsce oraz trzy wyróżnienia.

LAUREACI KONKURSU:

I MIEJSCE   Rozalia Staszkiewicz - 5 lat
                     Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej „Solaris” w Gdańsku
                     Opiekun: Siostra Weronika

Paweł Dąbrowski -  5 lat
                     Przedszkole nr 260 w Warszawie
                     Opiekun: Eliza Mamczarz

III MIEJSCE  Wiktoria Błońska - 6 lat
                    Oddział Przedszkolny przy SP w Rogowicach
                    Opiekun: Emilia Pacak

WYRÓŻNIENIA:

Jagoda Tuliszka - 6 lat
Przedszkole nr 43 im. Krasnala Hałabały w Poznaniu
Opiekun: Izabella Cembrowicz

Filip Obarzanek - 5 lat
Samorządowe Przedszkole nr 140 im. Krasnala Hałabały w Krakowie
Opiekun: Joanna Bizunowicz

Aleksandra Suwalska - 6 lat
Samorządowe Przedszkole nr 34 w Krakowie
Opiekun: Krzysztofa Wadowska

Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Z całej Polski napłynęło 114 prac z 68 przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach. Ponieważ wpłynęła do nas bardzo duża ilość, najładniejsze z nich zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Publicznym Przedszkolu nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Młp.
Bardzo dziękujemy dzieciom i nauczycielom za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów w dalszej twórczości plastycznej. Zwycięzcom gratulujemy, dyplomy i nagrody niebawem prześlemy pocztą. Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, do wszystkich dzieci oraz opiekunów zostaną wysłane podziękowania drogą elektroniczną.

Termin: 2018-01-26
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski