"Świat w zimowej szacie"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Świat w zimowej szacie”

Cele:

*rozbudzanie wyobraźni i kreatywności poprzez twórczość plastyczną,

*wzbogacenie warsztatu plastycznego o różnorodne formy i techniki plastyczne.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-6 lat.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy przedstawiającej uroki zimy.

3. Forma pracy: indywidualna.

4. Format: A4.

5. Technika prac: dowolna, płaska (preferowane techniki łączone).

6. Ilość prac z jednej placówki: 3 prace.

7. Prace będą oceniane pod względem: zgodności z tematyką konkursu, zastosowanych technik plastycznych, estetyki wykonania pracy, samodzielności.

8. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, nr telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca.

9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 20.02.2018 r.

10. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane nagrodzone prace otrzymają podziękowania.

11. Nauczycieli, którzy są zainteresowani otrzymaniem podziękowania prosimy o podanie swojego adresu e-mailowego.

12. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole.avatec.pl

13.  Jury konkursu zostanie powołane przez organizatora i składać się będzie z min. trzech osób. Spośród nadesłanych prac, wybierze te które zostaną nagrodzone za I, II i III miejsce.

14. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz ich opiekunów. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora. Nadesłane prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie.

15. Gotowe prace należy nadesłać do 10.02.2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres przedszkola:

ul. Mieszka I 9

28-300 Jędrzejów

woj. świętokrzyskie

Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu:

Aleksandra Rutkowska- tel: 514 961 497

Dorota Toczyłowska – Tabor –tel: 504 678 065