Konkurs plastyczny KARTKA ŚWIĄTECZNA

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kasprzak

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W GORZOWIE WLKP.

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt.

"KARTKA ŚWIĄTECZNA”

Cel konkursu:

- Rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych oraz podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez dziecko pracy plastycznej zgodnej z tematyką konkursu: „Kartka świąteczna”.

3. Prace należy wykonać w dowolnym formacie (praca płaska) z użyciem ciekawych oryginalnych, materiałów.

4. Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, materiał użyty do wykonania prac, samodzielność.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką umieszczoną z tyłu pracy: imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwa i adres placówki z numerem telefonu, imię i nazwisko opiekuna oraz adres e-mail.

6. Prace należy przesłać do 15.12.2017 r. (liczy się data stempla pocztowego) na adres:

ul. Gen. Stanisława Maczka 21

66-400 Gorzów Wlkp.

z dopiskiem: konkurs "KARTKA ŚWIĄTECZNA"

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22.12.2017 r. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej  www.p17.edu.gorzow.pl

8. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatora.

9. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe przesłane pocztą.

10. Dyplomy za udział oraz podziękowania dla opiekunów zostaną wysłane na podane adresy e-mail.

11. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.

Organizatorzy:

Katarzyna Kasprzak 724 917 418

Kinga Młynarz 721 097 007

Termin: 2017-12-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci

Przedszkole Miejskie nr 17 w Gorzowie Wlkp.
Gen. S. Maczka 21
66-400 Gorzów Wielkopolski